
Bezpieczna kuchenka indukcyjna
Najnowsza przenośna kuchenka indukcyjna firmy Zepter to innowacyjny system pozwalający w krótkim czasie uzyskać perfekcyjne efekty gotowania przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Bez ognia, bez gazu i bez żadnego ryzyka.
Kuchenka indukcyjna firmy Zepter została stworzona z myślą o najwyższym komforcie użytkowania. Niezwykle funkcjonalna i prosta w obsłudze pozwala na przygotowanie posiłków w dowolnym miejscu. Jej niewielkie wymiary i waga sprawiają, że urządzenie można zabrać wszędzie – lekka, poręczna doskonale sprawdzi się podczas kulinarnych szaleństw w plenerze, w podróży czy po prostu w kuchni.
Powierzchnię kuchenki pokryto ceramicznym szkłem, które w połączeniu ze znajdującym się na niej panelem dotykowym zapewniają urządzeniu futurystyczny, luksusowy design. Praktyczny, czterocyfrowy wyświetlacz LED, 8 poziomów temperatury i 8 poziomów mocy oraz możliwość ustawienia czasu gotowania sprawiają, że przygotowywanie posiłków staje się proste i przyjemne.
Czytaj również: Czy piekarnik może czyścić się sam?
Kuchenkę wyposażono dodatkowo w funkcję zabezpieczającą „Child Lock” oraz w system alarmowego powiadamiania – kiedy płyta osiągnie temperaturę 60°C uruchamia się ostrzeżenie „Hot Plate”. Jest to czerwona dioda, która świeci się nawet w momencie, gdy przycisk zasilania jest wyłączony.
Urządzenie bardzo łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy odrobina płynu do mycia naczyń i miękka ściereczka, a będzie wyglądało jak nowe.
Kuchenka indukcyjna Zepter jest kompatybilna z każdym naczyniem wyposażonym w magnetyczne dno. Użytkowana natomiast w połączeniu z naczyniami Masterpiece firmy Zepter, których podwójne akutermiczne dno jest idealnie dostosowane do pracy na tego typu urządzeniach, pozwoli na przyrządzenie nie tylko smacznych, ale i zdrowych potraw.
Czytaj również: Piekarnik z funkcją gotowania parowego
Komentarze
Tagi
Czytaj też…
Czytaj na forum
- Pomysł na oryginalne łożko dla dziecka ?? Liczba postów: 178 Grupa: Ciekawe pom... na allegro jest duzo ciekawych opcji a zawsze można coś przerobić po swojemu :)
- Ubezpieczenie Liczba postów: 224 Grupa: Porady i op... Wszystkie informacje na ten temat znajdzisz na naszej stronie https://publikujemy.com.pl/
- Przeprowadzka - Kraków Liczba postów: 30 Grupa: Porady i op... Zrobiliśmy ranking firm przeprowadzkowych na naszej stronie https://epublisz.pl/
- Jak poprawić wygląd piwnicy Liczba postów: 7 Grupa: Porady i op... Piwnice często mają problem z wilgocią, dlatego warto zainwestować w odpowiednią wentylację, np. wentylatory lub systemy osuszające, oraz izolację ścian, aby un...
- Jaki odkurzacz przemysłowy? Liczba postów: 105 Grupa: Porady i op... Mamy dedykowany dział poświęcony temu zagadnieniu na https://supercd.pl/