Grzejnik Briza- hybrydowe grzanie i chłodzenie
Briza, nowy grzejnik hybrydowy firmy Jaga, zapewnia komfortowe ciepło zimą i orzeźwiający chłód latem. Ultracienki grzejnik o potężnej mocy łączy superwydajną technologię grzewczą Low H2O z cichym, dynamicznym systemem chłodzenia.
Przed nowym grzejnikiem o nazwie Briza Jaga postawiła dwa zadania: grzanie i chłodzenie, a ich realizację powierzyła supernowoczesnym systemom. Za grzanie odpowiada technologia Low H2O, której sercem jest wymiennik ciepła o małej pojemności wodnej, charakteryzujący się wysoką sprawnością działania i fenomenalnymi wydajnościami. Za chłodzenie odpowiedzialny jest dynamiczny, supercichy system Jaga Ventilo. Klimatyzacja pomieszczeń przy pomocy Brizy odbywa się w sposób zrównoważony i efektywny, dzięki czemu jest pozytywnie odczuwana przez człowieka. Ponadto hałas generowany przez Brizę pracującą na pierwszym biegu nie przekracza poziomu 25 decybeli (pułap praktycznie niesłyszalny dla ucha ludzkiego), co sprawia, że codzienny kontakt z urządzeniem jest bardzo komfortowy.
Nie będzie przesadą stwierdzenie, że Briza tworzy idealny klimat przez cały rok – hybrydowa osobowość pozwala jednostce zapewniać przyjemne ciepło zimą i orzeźwiający chłód latem. Możliwe jest również zastosowanie w grzejniku systemu odświeżającego powietrze w pomieszczeniu. Co ważne, Briza przystosowana została do pracy w instalacji dwu- i czterorurowej. Może więc grzać lub chłodzić (system dwururowy), lub też i grzać, i chłodzić (system czterorurowy), co jest wygodnym rozwiązaniem w przypadku, gdy część pomieszczeń w domu ma być ogrzana, a część klimatyzowana.
Briza, jak większość grzejników Jaga, przystosowana została do współpracy z systemami niskotemperaturowymi – kotłami kondensacyjnymi i pompami ciepła. Przykładowe wydajności grzejnika w wymiarach 65x150x15 cm, pracującego w systemie niskotemperaturowym, w instalacji dwururowej, wynoszą: na 1 biegu 3100 W, na 3 biegu to 4400 W.
Praktyczne i użytkowe aspekty Brizy idą w parze z jej atrakcyjnym wyglądem. Kluczowym aspektem grzejnika są jego gabaryty, a głównie grubość na poziomie niespełna 15 cm, która sprawia, że jest to obecnie najcieńsza jednostka grzewcza na rynku o tych możliwościach.
Uwagę przyciąga także atrakcyjne „opakowanie” grzejnika – prosta, klasyczna metalowa obudowa standardowo dostępna jest w kolorach białym i szarym metalicznym. Opcjonalnie do wyboru jest blisko 40 kolorów. W ofercie dostępna jest także wersja Brizy dedykowana do zabudowy, pozbawiona panelu frontowego.
Już wkrótce na rynek ma trafić Briza zamknięta w designerskiej obudowie z białego corianu. Stylowy panel przedni wyposażony został w cyfrowy wyświetlacz temperatury panującej w pomieszczeniu, co jest nie tylko wizualnie atrakcyjne, ale też wygodne użytkowo.
Komentarze
Tagi
Czytaj też…
Czytaj na forum
- Zarządzanie dokumentacją projektową Liczba postów: 3 Grupa: Firmy budow... Zarządzanie dokumentacją projektową jest kluczowym elementem efektywnego prowadzenia projektów. Jednak równie istotne jest zapewnienie bezpieczeństwa i poufnośc...
- Remont mieszkania Liczba postów: 231 Grupa: Moja budowa Dla mnie usługi remontowe wykonywała firma www.budownictwo-houserwis.pl . Zajmowali się malowaniem, tynkowaniem, montażem nowej instalacji elektrycznej oraz ukł...
- Szkolenia BHP Liczba postów: 29 Grupa: Firmy budow... W przypadku kiedy zależy Ci na najwyższym bezpieczeństwie swoich pracowników w firmie. To zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą firmy Inżynieria BHP https://...
- Własna firma Liczba postów: 295 Grupa: Firmy budow... Istnieje wiele narzędzi i technologii, takich jak oprogramowanie do zarządzania projektami, systemy komunikacji wewnętrznej czy analizy danych, które mogą wspom...
- „Żółta” pianka pistoletowa „Okna i Drzwi” - nowość... Liczba postów: 9 Grupa: Budowa i re...