Wysokowydajne płaskie kolektory

Wysokowydajne płaskie kolektory

Kompletny zestaw informacji dotyczący systemów solarnych i wygodna nawigacja. Tak wygląda strona internetowa poświęcona kolektorom słonecznym Braas – www.braas-solar.pl. Warto dowiedzieć się więcej o tych pożytecznych urządzeniach, które objęte są aż 45% dotacją. Czytaj dalej

 

Braas w stronę słońca

W maju br. Braas wprowadził do swojej oferty kolektory słoneczne. W skład nowej linii weszły przede wszystkim wysokowydajne płaskie kolektory Braas TCA2, a obok nich mocowania do kolektorów oraz dachówki przejściowe idealnie pasujące do dachów każdego typu (wizualnie dopasowane do dachówek Braas i RuppCeramika). Ofertę uzupełniła pełna gama akcesoriów.

 

Fot. Brass



Słoneczna strona internetu

Dla wygody swoich klientów zainteresowanych zakupem kolektorów Braas stworzył specjalną witrynę internetową poświęconą tej linii produktów - www.braas-solar.pl.  Stronę podzielono na sześć tematycznych podserwisów gromadzących wiedzę niezbędną do dokonania wyboru i zakupu solaru. Najważniejsze wiadomości dotyczące elementów systemu solarnego znaleźć można w zakładce „produkty”, w której przeczytamy zarówno o samych kolektorach jak i o m.in.: elementach montażowych, zbiornikach ciepłej wody i osprzęcie.

 

Czytaj również: Dopłaty do korektorów słonecznych uległy zmianie

 

Opisy uzupełniają szczegółowe i przydatne dane techniczne. Z kolei w zakładce "Braas Solar Partner" znajdziemy mapę Polski z zaznaczonymi punktami dystrybucji kolektorów Braas. wygodna wyszukiwarka pozwala szybko odnaleźć punkt dystrybucyjny solarów najbliższy naszemu miejscu zamieszkania. Z kolei zakładka "oferta cenowa" oraz "dotacja" pozwala złożyć zapytanie o indywidualną wycenę interesującego nas systemu oraz możliwość uzyskania 45% dotacji od Państwa na zakup kolektorów.

 

Fot. Brass



Słoneczne dotacje

Chętnych na zakup kolektorów ucieszy z pewnością fakt, że na te inwestycję uzyskać można aż 45% dotację od państwa. Z programu dotacji może skorzystać każda osoba posiadająca prawo do dysponowania budynkiem, budynkiem w budowie oraz wykorzystująca budynek do celów mieszkalnych. Dotację można wykorzystać na zakup i montaż instalacji solarnej do celów podgrzewu ciepłej wody użytkowej jak również do wspomagania centralnego ogrzewania.

 

Czytaj również: Płaskie korektory słoneczne Vitosol 300-F

 

Miejscem gdzie zrealizujemy wszystkie formalności są banki: Bank Ochrony Środowiska S.A., Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. oraz zrzeszone Banki Spółdzielcze (grupa BPS), Gospodarczy Bank Wielkopolski S.A. oraz zrzeszone Banki Spółdzielcze (Spółdzielcza Grupa Bankowa), Mazowiecki Bank Regionalny oraz S.A. oraz zrzeszone Banki Spółdzielcze, Krakowski Bank Spółdzielczy, Warszawski Bank Spółdzielczy oraz Lukas Bank. W sumie jest to ok. 5000 placówek w całym kraju dzięki czemu praktycznie w każdym miasteczku znajduje się punkt mogący zrealizować program dotacji solarnej. Dodatkowo firma Braas zapewnia pełne wsparcie i pomoc niezbędną w celu realizacji oraz uzyskania dotacji.

 

 

Fot. Brass

 

Źródło: Cormedia / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 19444 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 409

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >