Designerskie meble do sypialni

Designerskie meble do sypialni

Marka wysokiej jakości mebli i akcesoriów do nowoczesnych wnętrz. Wśród jej propozycji na 2014 rok znajdują się łóżko oraz nowe komody, szafki nocne i lustra. Wszystkie znaleźć można w odświeżonej ofercie sklepu.

 

Łóżka Miotto to europejskie bestsellery, wśród których nieczęsto pojawiają się zupełnie nowe modele. Tym większym zaskoczeniem jest Zarra – nowe łoże małżeńskie od Miotto, przeznaczone do materaca w rozmiarze 160/200 lub 180/200.

 

Czytaj również: Modułowa kanapa dziewięcioelementowa

 

 

Wykonano je z przyjemnej w dotyku a jednocześnie odpornej na zabrudzenia tkaniny. Łóżko dostępne jest w trzech wariantach kolorystycznych: bieli, taupe i eleganckim odcieniu szaro-brązowym. Nowoczesny, designerski wygląd to nie jedyna jego zaleta. Jest też niezwykle wygodne, a przy tym funkcjonalne – producent wyposażył je w zintegrowany schowek na pościel.

 

 

Najmodniejszy look sypialni proponowany przez Miotto to połączenie łóżka Zarra z nowymi modelami sypialnianych komód i szafek nocnych. Ich elementem charakterystycznym są dekoracje z dymionego lustra (jak w serii Amiterno) bądź całe lustrzane powierzchnie, pięknie odbijające światło (jak w serii Fermi).

 

Czytaj również: Czyszczenie mebli z sierści zwierząt

 

 

Najbardziej fantazyjnym nowym meblem o funkcji stolika nocnego jest Boezio, z lustrzanym wykończeniem i wewnętrzną szklaną półką. Aranżację sypialni dopełnią eleganckie lustra Miotto w oryginalnych, szklanych ramach. Na szczególną uwagę zasługują modele z nowych serii Lante, Affori i Medici. Wszystkie dostępne są zarówno w wersji okrągłej, jak i prostokątnej. 

Źródło: Home Sweet Home PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19509 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 307

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >