Grzejniki – lista artykułów
Grzejnik z cichym wentylatorem, który przyspiesza podwyższenie/obniżenie temperatury w pomieszczeniu
Aby mieć przyjemną temperaturę w swoich 4 kątach w okresie letnim - nie musisz kupować klimatyzatora. O chłodzenie pomieszczeń w Twoim domu zadba pompa ciepła i połączony z nią grzejnik, które jeszcze niedawno pracowały w trybie ogrzewania.
Grzejnik z inteligentnym systemem sterowania, który sam wie kiedy się włączyć i wyłączyć
Istnieją grzejniki, które same obniżają temperaturę w pomieszczeniach, gdy jest noc lub nie ma nikogo w domu. Natomiast później podnoszą ją, gdy domownicy wrócą. Urządzenia z inteligentnym systemem sterowania są nie tylko wygodne w obsłudze, ale także energooszczędne.
Jak dogrzać zimną łazienkę?
W jaki sposób możesz podnieść temperaturę łazienki o 2-4 st. C. w przeciągu kilku minut? Dzięki grzejnikowi, który posiada wentylator i tryb pracy z pełną mocą. Odpowiada on za to, aby Twoja łazienka była zawsze gotowa do kąpieli lub prysznica - zapewnia ciepło i suche ręczniki.
Najważniejsze funkcje nowoczesnych grzejników elektrycznych do domu
Grzejniki elektryczne w ostatnim czasie zyskują olbrzymią popularność wśród właścicieli domów i mieszkań. Trudno się dziwić, gdyż te nowoczesne urządzenia sprawdzają się naprawdę w rozmaitych przestrzeniach, oferując szereg niezmiernie praktycznych właściwości oraz funkcji, które podnoszą komfort życia.
Dekoracyjny grzejnik elektryczny z funkcją podświetlenia
Jak zapewnić sobie stałą i łagodną temperaturę? Jednym ze sposobów są elektryczne grzejniki dekoracyjne, które stopniowo oddają ciepło. Dbają o to, aby temperatura nie spadła poniżej tej, którą ustawisz. Dzięki podświetleniu stworzą nastrojowy klimat.
Grzejnik nie tylko wydajny, ale również estetyczny i kolorowy
Już nie tylko grzeją, są także pełnoprawnym elementem wystroju wnętrza. Dzisiejsze grzejniki, dzięki różnorodności form i barw potrafią idealnie wtopić się w aranżację pomieszczenia bądź podkreślić jej charakter. Klasyczna biel, czerwień a może odważna czerń – wygląd grzejników w domu czy biurze zależy dziś tylko od naszych indywidualnych potrzeb.
Dlaczego ogrzewanie podłogowe jest sposobem na alergię?
Dla wielu alergików szczególnie uciążliwy jest unoszący się w mieszkaniu kurz. Ktoś kto chociaż raz, próbował z nim walczyć tradycyjnymi metodami wie jednak dobrze, jak dalece są one nieskuteczne. Dzięki nowoczesnemu ogrzewaniu podłogowemu możemy zminimalizować problem kurzu w mieszkaniu i ułatwić życie alergikom. Dodatkowymi zaletami są oszczędność energii, optymalny dla naszego samopoczucia rozkład temperatury w pomieszczeniu, brak unoszącego się kurzu. Nie dziwi zatem popularność tego rozwiązania. Jednak by służyło nam przez długi czas, warto zainwestować w przemyślany projekt i materiały wysokiej jakości.
Klimakonwektor - połączenie grzejnika i klimatyzatora w jednym
Latem narzekamy na upały, zimą na uciążliwy chłód. Wciąż szukamy rozwiązania, które zadba o utrzymanie komfortowej temperatury w naszych domach przez cały rok. W tym celu niektórzy decydują się na montaż klimatyzacji, a inni szukają rozwiązania, które nie będzie wymagało wykonywania dodatkowej instalacji. Klimakonwektor idealnie sprawdzi się do domu i w biurze, ponieważ zimą pełni rolę grzejnika, a latem chłodzi. Ten zamknięty w obudowie wymiennik ciepła z wentylatorem podłączony do instalacji grzewczej oraz chłodniczej, wyróżnia się nie tylko wydajnością, ale przede wszystkim lekką formą prostopadłościennej bryły.
Grzejnik z automatyczną regulacją temperatury - w nocy i kiedy nie ma nas w domu
Po naszym wyjściu do pracy czy szkoły - grzejnik automatycznie obniży temperaturę w pomieszczeniu, a podniesie ją przed naszym powrotem do domu. Dodatkowo urządzenie potrafi samoczynnie obniżać temperaturę, gdy śpimy.
Nowoczesne grzejniki z tradycyjnymi żeberkami w stylu retro
Emanują harmonijnym designem, jubilerską precyzją wykonania oraz ponadczasową formą. Takie właśnie są nowe rozwiązania grzewcze producenta grzejników. Grzejniki z nowej kolekcji wyróżniają się nie tylko retro estetyką, ale również wysoką wydajnością cieplną. Są dostępne w wielu wariantach oraz rozmiarach, dzięki czemu wpasują się do każdego wnętrza, od klasycznych kamienic po nowoczesne lofty przemysłowe.