Nowoczesne urządzenie multimedialne

Nowoczesne urządzenie multimedialne

Nowy konferencyjny system multimedialny integruje funkcje audio, wideo, podglądu dokumentacji i dostępu do Internetu. Pozwala dotychczasowym słuchaczom stać się aktywnymi uczestnikami wydarzeń, a zastosowane w nim innowacyjne technologie zapewniają najwyższą jakość rozprowadzania dźwięku.

 

System DCN multimedia jest innowacyjnym rozwiązaniem umożliwiającym przekazywanie informacji za pomocą dźwięku i obrazu. Dzięki pulpitowi dyskusyjnemu z wbudowanym ekranem dotykowym każdy uczestnik spotkania może przez cały czas mieć dostęp do dokumentów związanych z tematem dyskusji (pliki tekstowe, audio i wideo), a także do Internetu.

 

Czytaj również: Wolnostojąca kuchnia wysokiej jakości

 

- Twórcy nowego systemu konferencyjnego firmy Bosch chcieli, aby zapewniał on prosty dostęp do wszystkich informacji, ułatwiał komunikację, inspirował do dalszego rozbudowywania jego funkcjonalności oraz aby wyróżniał się wzornictwem, precyzją, ergonomią i jakością. DCN multimedia jest pierwszym w pełni cyfrowym systemem konferencyjnym – mówi Bożena Wicha z Bosch Security Systems.

 

Czytaj również: Energooszczędna pralka

 


DCN multimedia zapewnia najwyższą jakość dźwięku. Zintegrowana w dyskretnych mikrofonach technologia High Directive oraz wbudowane głośniki dwudrożne sprawiają, że brzmienie głosu jest bardzo naturalne. Zaawansowane ustawienia audio gwarantują dobre rozprowadzanie dźwięku w pomieszczeniu, a inteligentna funkcja eliminacji sprzężeń akustycznych zapobiega zniekształcaniom i zakłóceniom także przy dużej głośności.

 

Czytaj również: Wydajne i bezpieczne odkurzacze

 

 

System umożliwia uczestnikom aktywny udział w konferencji. Bosch Security Systems opracowuje także oprogramowanie DCN Webcasting, które pozwala na śledzenie przebiegu spotkania z dowolnego miejsca na świecie. Konferencje dostępne są za pośrednictwem standardowej przeglądarki internetowej zainstalowanej na komputerze, tablecie lub smartfonie. Ich wirtualni uczestnicy mogą odbierać dodatkowe informacje, takie jak program konferencji, nazwiska prelegentów, wyniki głosowania lub prezentowane dokumenty, a nawet brać w nich w czasie rzeczywistym aktywny udział za pomocą funkcji zapytań, e-maila lub głosowań. Dzięki wtyczkom społecznościowym uczestnicy spotkania mają możliwość dzielenia się interesującymi fragmentami konferencji ze swoimi znajomymi. Oprogramowanie zapisuje na bieżąco dane, tak aby w przypadku przerwania połączenia z Internetem użytkownik mógł prześledzić, co działo się w czasie awarii. DCN Webcasting umożliwia organizatorom włączenie do grona uczestników określonych grup osób w dowolnym momencie trwania konferencji. Dodatkowo pomaga też obniżyć koszty, ponieważ archiwizacja streamingów eliminuje konieczność protokołowania przebiegu spotkania.

 

Czytaj również: Stylowy piekarnik elektryczny

 

System konferencyjny DCN multimedia jest idealnym rozwiązaniem dla jednostek administracyjnych, ale sprawdza się też w zastosowaniach komercyjnych. Jego intuicyjny pulpit dyskusyjny zdobył już dwie prestiżowe nagrody. Międzynarodowe Forum Designu przyznało mu iF Design Award w kategorii „Audio/wideo” za wyjątkową harmonię formy i techniki oraz doskonałe połączenie kompaktowego wzornictwa i funkcjonalności. Natomiast Centrum Wzornictwa Nadrenii Północnej – Westfalii nagrodziło go red dot award w kategorii „Wzornictwo produktu 2013” za harmonię nowoczesności i prostej obsługi oraz za elegancką formę i najwyższej jakości akustykę.

 

Czytaj również: Nowoczesny sprzęt kuchenny do zabudowy

 

DCN multimedia jest pierwszym systemem konferencyjnym opartym na sieciowej architekturze multimedialnej OMNEO. Bazuje na systemie operacyjnym Android™. Współpracuje ze standardowymi, routowalnymi, czyli łatwo komunikującymi się między sobą, sieciami Ethernet, więc gwarantuje elastyczność oraz niski koszt instalacji i serwisowania. System można rozszerzyć o dodatkowe urządzenia audio i zwiększyć jego funkcjonalność integrując z nim dodatkowe oprogramowanie lub aplikacje. Wszystkie dane audio oraz dane wykorzystywane do sterowania systemem są kodowane zgodnie z wymaganiami międzynarodowych norm. Chroni to system przed dostępem nieuprawnionych osób.

Źródło: Robert Bosch Sp. z o.o. / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • płytki w salonie?? Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Jeżeli robisz remont i potrzebujesz klejów oraz hydroizolacji czy uszczelniaczy to odwiedź witrynę https://diy.bostik.com/pl-PL Nie tylko znajdziesz odpowiednie...
  • Projekt i aranżacja kuchni - kuchnia zamknięta czy... Liczba postów: 5 Grupa: Wnętrza Niezależnie co wybierzesz zainteresuj się ofertą tego producenta granitu https://igranit.pl/spieki-kwarcowe/ U niego zakupisz nie tylko płytki, schody czy parap...
  • pomoc tłumacza Liczba postów: 46 Grupa: Ciekawe pom... Możecie sobie sprawdzić stronę https://nowatkowski.pl/tlumacz-przysiegl y-wloskiego-w-warszawie/ , na której znajdziecie ofertę profesjonalnego tłumacza przysięg...
  • Wyposażenie warsztatu Liczba postów: 339 Grupa: Porady i op... Szczególnie jeśli mamy do czynienia ze stalą nierdzewną, warto poddawać ją takim zabiegom jak https://passeco.pl/obrobka-elektrolitycz na/ . Wydajne środki do el...
  • Jak zamontować lustro? Liczba postów: 109 Grupa: Ciekawe pom... Co sądzicie o lustrze w sypialni?

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19420 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 592

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >