Panele i płytki ścienne – lista artykułów
Płytki ceramiczne przypominające surowy beton
Surowy klimat, spokojna kolorystyka i oszczędność w dodatkach idealnie sprawdzają się we współczesnych wnętrzach. Podążając tym tropem coraz chętniej decydujemy się na neutralne tło okładzin ścian i podłóg. Płytki inspirowane modnym wykończeniem przypominającym przecierany beton, to wciąż niekwestionowany przebój w aranżacjach domów i mieszkań.
Płytki ścienne inspirowane sztuką origami.
Najnowsza kolekcja płytek ściennych nawiązuje grafiką do sztuki składania papieru z Dalekiego Wschodu - origami. Urok tonalnych, geometrycznych kafli docenią osoby, które cierpliwie dążą do celu i potrafią zachwycać się szczegółami.
Skandynawska neutralność - nowa kolekcja płytek
Kolekcja dla tych, którzy prawdziwe piękno dostrzegają w naturze i wiedzą, że charakter domu tworzą nie aranżacje, lecz jego mieszkańcy.
Płytki wielokątne i przypominające deski gresy - aranżacyjnym hitem!
W czasach PRL glazura łazienkowa oznaczała kwadraty 15x15 cm, najczęściej w odcieniach beżu lub zimnego błękitu. Dziś, oprócz mnogości deseni, kolorów i struktur, producenci płytek ceramicznych oferują nam rozmaite kształty i rozmiary, czy gresy przypominające długie drewniane deski
Ceglane aranżacje ścian we wnętrzu
Już wkrótce Boże Narodzenie, więc w naszych domach coraz liczniej pojawiają się świąteczne dekoracje. Wiele z nich doskonale prezentuje się na tle cegły, która również sama w sobie może być elementem ozdobnym. Dlatego też wśród postanowień noworocznych warto umieścić i to, aby właśnie cegłę uczynić ważnym motywem w aranżacji wnętrz.
Szybka metamorfoza wnętrza za pomocą dekoracyjnych paneli ściennych
Mogą być efektowną alternatywą dla farby i tapety. Z ich pomocą uzyskamy na ścianie modny efekt starej cegły, bielonej deski lub miedzianej blachy. Na dodatek są łatwe w montażu. Panele dekoracyjne to jedna z najciekawszych propozycji, gdy myślimy o szybkiej metamorfozie domowych przestrzeni.
Czym wypełnić przestrzeń między blatem a szafkami w kuchni? Alternatywa dla płytek
Płytki ceramiczne, szkło, metal, a może materiał w dokładnie takim samym dekorze jak blat czy szafki kuchenne? Decyzja o tym jaki materiał znajdzie się na kuchennych ścianach między dolnymi i górnymi szafkami, wbrew pozorom nie musi być trudna - nawet gdy zależy nam na maksymalnie jednolitej aranżacji. Rozwiązaniem są drewnopochodne ścianki przyblatowe i up standy, które można idealnie skomponować z resztą kuchennej zabudowy.
Mozaika szklano-kamienna w kolorze krwistego rubinu.
Rubin to kamień o intensywnej, krwistej barwie - niegdyś bardziej popularny niż diament. Zachwyca energetycznym odcieniem i błyszczącą fakturą. Mozaika szklana w odcieniach rubinu to „biżuteria wnętrza”. Elegancki akcent aranżacyjny zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane gusta.
Cegła klinkierowa jako wyrafinowana dekoracja ściany we wnętrzu
Cegła, jaka jest, każdy widzi. Ostatnio coraz częściej nie tylko na zewnątrz budynków, ale także w ich wnętrzach, gdzie z powodzeniem pełni rolę dekoracyjną. Zwłaszcza w przypadku jej szlachetnej, klinkierowej odmiany. To szczególnie interesująca propozycja dla wszystkich poszukujących materiału do tworzenia nietuzinkowych aranżacji właściwie każdego rodzaju przestrzeni.
Deski podłogowe jako element dekoracji ściany.
Jeszcze niedawno niezwykle popularne było malowanie jednej ze ścian innym kolorem. Następnie świat nowoczesnych wnętrz zdominowała nieotynkowana cegła. W jaki sposób konwencję aranżacji przestrzeni łamią najmodniejsze aktualnie projekty? Odwracając utarte schematy i czyniąc z materiału podłogowego element wykończenia nie tylko powierzchni poziomych, ale i ścian.