Alternatywy dla klimatyzacji

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

1 lipca 2024, 09:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzień dobry!
Jestem nowym użytkownikiem i przychodzę z konkretnymi pytaniami. Chciałbym się dowiedzieć, co może zastąpić klimatyzację w mieszkaniu*. Takim w starym budownictwie. Dostałem kosztorys, który jest nie do przyjęcia - a upały robią się coraz bardziej nieznośne.
Skoro to dział o innowacjach, z pewnością lepiej zorientowani fachowcy mogą mnie jakoś nakierować.

Pozdrawiam!

*widzieliście ten nagłówek, jakoby montowanie klimatyzacji przez "klasę średnią" miało doprowadzić do tragedii?!? Żenua 100%

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka szyba do kominka? Liczba postów: 6 Grupa: Innowacje w... Wybór szyby do kominka zależy od kilku czynników: []Materiał: Najczęściej stosuje się szybę ceramiczną, która wytrzymuje bardzo wysokie temperatury (nawet do....
  • Dom energooszczędny Liczba postów: 173 Grupa: Innowacje w... Zastanawiasz się nad projektem domu? "Dom w lipiennikach 5" to propozycja, którą znajdziesz na stronie https://www.archon.pl/projekty-domow/pro jekt-dom-w-lipien...
  • Jaka brama garażowa? Liczba postów: 145 Grupa: Innowacje w... Skoro jest wam potrzebna dobra brama garażowa to według mnie warto tutaj byłoby pójść w kierunku firmy Europlast, która już długi czas działa na....
  • Zarządzanie pracownikami na budowie Liczba postów: 54 Grupa: Innowacje w... Dzięki Berberis zrobicie swoje. System nadaje się do różnych działalności, w każdym przypadku może się przydać. Jeśli całość dobrze poukładacie, docelowo dojdzi...
  • PRAWO JAZDY Liczba postów: 32 Grupa: Innowacje w... Sprawdźcie sobie strone https://osk-tempo.pl/jazdy-doszkalajace/ , na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej szkoły szkoły nauki jazdy - Akademi...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19381 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 93

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >