Aranżacja małej łazienki

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 26 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

30 września 2015, 20:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ładnie wyglądają produkty Roca, mają serię przeznaczoną do małych łazienek, wiem, że inne firmy też. Ale jednak Roca to Roca, zawsze mieli produkty bardzo wysokiej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 października 2015, 20:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam sie z tobą. Mam w domu produkty Roca i bardzo sobie je chwale. Zwłaszcza ceramikę z powłoką MaxiClean.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 października 2015, 17:48

Zgadzam sie: good 0 bad

a o co chodzi z ta powłoką?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2015, 20:01

Zgadzam sie: good 0 bad

To powłoka która ułatwia utrzymanie czystości ceramiki. tu masz artykuł na ten temat http://www.ekspertbudowlany.pl/aktualnosc/id2427,powloka-max i-clean-na-urzadzeniach-roca

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2015, 21:03

Zgadzam sie: good 0 bad

A może warto również optycznie powiększyć łazienkę ? nie trzeba kłaść wszędzie płytek, można zastosować po prostu farbę i jakiś element dekoracji. Elementy sztukaterii spełnią to zadanie :) listwy przypodłogowe i sufitowe dodatkowo wizualnie ją powiększą :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 października 2015, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się bardzo podobają blaty kamienne warszawa które są bardzo wszechstronne. Taki blat w łazience naprawdę potrafi urozmaicić łazienkę i fajnie ją udekorować.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2015, 20:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Blaty kamienne bardzo stylowa i ładna sprawa, ale tez trzeba pamiętać, że dość kosztowna niestety.
https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2015, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Najgorzej z ciemnymi, małymi łazienkami… Muszą być dobrze oświetlone, najlepiej zamontować oświetlenie nad lustrem i np. nad wanną, najlepiej żeby dawało zimne, intensywne światło. U mnie sprawdziło się super takie oświetlenie: http://britoplighting.pl/Produkty,3341/Oswietlenie_br_/_lazi enkowe/Azur

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2015, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

A moim zdaniem takie blaty kamienne czy marmur do łazienki- nie są zbyt dobrym rozwiązaniem,gdyż potęgują uczucie chłodu i zimna. Zdecydowanie bardziej wolę ładne i płytki w ciepłych kolorach.

www.Ligre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2015, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Do małej łazienki możesz np. wybrać płytki łazienkowe Abrila, ze zdecydowaną przewagą bieli i np do tego dekory z kwiatem magnolii ułożone w poprzek pomieszczenia spowodują że wnętrze optycznie się powiększy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 26 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • suszarki łazienkowe (do ręczników itp.) Liczba postów: 58 Grupa: Najnowsze t... W przypadku małych łazienek, gdzie przestrzeń na podłodze jest ograniczona, suszarka ścienna stanowi efektywny sposób na oszczędność miejsca. Montaż na ścianie....
  • Potrzebuję mebli na zamówienie Liczba postów: 2 Grupa: Najnowsze t... Cześć! Potrzebuję mebli na zamówienie, bo moje mieszkanie ma niestandardowe wymiary. Ktoś może polecić coś z Warszawy? Szukam sprawdzonych opcji.
  • Metalowe Meble biurowe Liczba postów: 92 Grupa: Najnowsze t... Metalowe szafki charakteryzują się wyjątkową trwałością, co czyni je niezwykle funkcjonalnym elementem wyposażenia w różnych miejscach pracy i instytucjach eduk...
  • Meble tapicerowane Liczba postów: 189 Grupa: Najnowsze t... W obecnych czasach często decydujemy się na zakup mebli przez internet ponieważ ta możliwość pozwala na na idealny dobór produktów które idealnie wpiszą się w d...
  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 483 Grupa: Najnowsze t... Podczas tworzenia nowoczesnej kuchni chciałem połączyć estetykę z funkcjonalnością. Kluczowym zakupem była frytownica https://technofood.pl/collections/frytow ni...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19392 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 100

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >