Budner i nowa inwestycja

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

20 czerwca 2012, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Hejka, przeglądałem nowe inwestycje w Piasecznie (tylko ten obszar mnie interesuje) i trafiłem na Budnera, jakieś apartamenty przy Poniatowskiego będą, wiecie coś o nim? Z tego co widziałem to lokalizacja niczego sobie..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 czerwca 2012, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

2 lata temu z żona kupilem mieszkanie ale przed zakupem ogladalismy inwestycje tego dewelopera i wydawala sie calkiem przyzwooita ale skusila jednak nas oferta od innego dewelopera na Ursusie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 października 2012, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak postawiłem na Budnera i kupiłem mieszkanie w Piasecznie. Nie żałuje.
Mieszka mi się świetnie, mieszkanko widne i rozkładowe, osiedle też bardzo mi się podoba.
Blisko do Warszawy,a czlowiek nie dusi sie w wielkim mieście.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2012, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Sławku, długo już mieszkasz? Ja również rozważam zakup mieszkania u Budnera, tylko zastanawiam się czy dojazd z Piaseczna do Warszawy nie zajmie mi zbyt wiele czasu?
Moje dzieci chodzą tu do szkoły, a ja pracuję w stolicy.Ile czasu zajmuja Ci poranne dojazdy?

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2012, 09:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Wczoraj oglądałam postępy w budowie. Są piorunujące. Inwestycja też zapowiada się obiecująco.W piątek mam umówione spotkanie w biurze sprzedaży, zobaczymy.... w sumie kilka mieszkań mi się podoba, może coś ponegocjuję :P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2012, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę, że sporo tu pozytywnych opinii na temat Budnera. Sama zastanawiam się nad kupnem.
Bardzo zalezy mi zeby było to Piaseczno, a Budner faktycznie buduje to w świetnej lokalizacji. Ktoś już może jest po zakupie? Czekam na jakieś przydatne informacje

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2012, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
dołączam sie do grona... Jestem zainteresowana kupnem mieszkania powyżej 60m2 (3 pokoje). Jestem umówiona do biura sprzedaży w weekend i mam prośbę czy ktoś z was mógłby coś podpowiedzieć, na co zwrócić uwagę, itp? Wiem że budynek zaprojektowano wg zasad nowoczesnych technologi i oszczędności energii, mają być kolektory na dachu. Prze telefon dowiedziałam się także, ze będą montowane videodomofony Przyznam, ze nie jestem oczywiście zdecydowana, ale kusi cena i ostateczne wykończenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2012, 17:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Może coś więcej o Budnerze? Średnio interesują mnie mieszkania poza miastem (skupuję na wynajem), jednak chętnie dowiem się o standard i cenę:)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2012, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co wiem to standard mieszkań ma być bardzo wysoki. Sam projekt jest bardzo nowoczesny, podzielony na trzy segmenty i budowany z ekologicznych materiałów.Z projektów mieszkań wynika, że łatwo będzie je zmodernizować do własnych potrzeb.Sama zastanawiam się nad zakupem.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2013, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja siostra już kupiła mieszkanie u Budnera, szczerze mówiąc ja także zastanawiam się nad zakupem jedego z mieszkan w Apartamentach Poniatowskiego.Dużo czytalam na temat tej inwestycji, sama jestem architektem i z tego co wywnioskowalam z opisu oraz planów jest to bardzo dobra inwestycja pod kontem architektonicznym między innymi dlatego, że posiada przegrody zewnętrzne, które dają dodatkową izolację oraz wiele innych udogodnień.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Mieszkanie w Warszawie - gdzie ? Liczba postów: 44 Grupa: Nieruchomoś... Ja ostatnio wracając do domu zauważyłam, że powstaje nowe osiedle, zapisałam sobie nazwę, bo akurat znajomi szukają mieszkania do zakupu. Podrzuce Ci link https...
  • kupno mieszkania Liczba postów: 820 Grupa: Nieruchomoś... W moim odczuciu, Osiedle Aleksandria to propozycja dla tych, którzy chcą żyć w komfortowych warunkach i cenią sobie dobrą lokalizację. Jeśli jesteś zainteresowa...
  • Nowe mieszkanie w Warszawie, pomocy Liczba postów: 181 Grupa: Nieruchomoś... Jeżeli ktoś z was nie chcę mieszkać w Warszawie i interesuję go na przykład mieszkanie w Brwinowie od developera to polecam zapoznać się z ofertą developera htt...
  • mieszkanie w pod miastem Liczba postów: 27 Grupa: Nieruchomoś... Dla osób zainteresowanych wynajmem lokalu komercyjnego, https://www.mieszkania.inter-bud.pl oferuje różne opcje w Krakowie.
  • Janpul Liczba postów: 3823 Grupa: Nieruchomoś... Witam Was! Poszukujemy z żoną mieszkania (wreszcie dostaliśmy upragniony kredyt...:) ) w Pruszkowie. Czytaliśmy długo komentarza i ostatecznie wybór padł na Jan...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >