Ciemny salon - co zmienić TANIO, żeby go rozjaśnić?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

26 grudnia 2015, 19:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Aby rozświetlić wnętrze i optycznie je powiększyć należy zmienić kolorystykę aranżacji na bardzo jasną.
Szalenie modne odcienie farb do ścian, tzw. „white off” powstały specjalnie z myślą o tych, którzy chcą zachować ciepły, łagodny charakter wnętrza i jednocześnie je doświetlić. 542 Porcelanowa biel, 543 Anielskie skrzydła czy 545Biała noc śnieżki Satynowej, to kolory które pomogą rozjaśnić wnętrze. Dodatkowym atutem tej farby jest satynowa powłoka, której delikatna poświata pomaga zatrzymać w pomieszczeniu maksymalną ilość światła. Tak zaprojektowana kolorystyka ścian jest pierwszym krokiem do stworzenia pomieszczenia przestronnego i jasnego. Właściwa aranżacja okien (maksymalne ich odsłonięcie), dodatkowe źródła światła sztucznego (lampy, kinkiety, lampy stołowe, -wiele źródeł) oraz dobrze dobrane pod tym względem wyposażenie (meble i dodatki w jasnej kolorystyce z elementami lustrzanymi, szklanymi, kryształowymi) pozwolą maksymalnie rozświetlić przestrzeń pomieszczenia. Powodzenia!
Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 grudnia 2015, 18:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba faktycznie najtańszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem będzie pomalowanie ścian na biel, czasem wystarczy jedną ścianę mocno rozjaśnić by uzyskać pożądany efekt. Ale dorzuciłabym też kilka białych dodatków.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 grudnia 2015, 19:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Do rozjaśnienia różnych pomieszczeń na poddaszu uzywa się dachówek świetlików. Na prawdę proste, tanie i efektywne rozwiązanie. Polecam sprawdzić tego typu akcesoria w ofercie marki Braas.

Ten post był edytowany przez Tomek111 dnia: 4 stycznia 2016, 10:52
Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2016, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym dodatkami podziałała właśnie, narzuta na kanapę czy poduszki.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2016, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie warto postawić na jasne dodatki,tym bardziej jeżeli salon jest ciemny i co za tym idzie: również dosyć mroczny. Może tapicerowane pufy w jasnym kolorze,plus do tego poduszki i narzuta,obrazy na ścianach? Co o tym sądzisz?


www.Domartstyl.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 stycznia 2016, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie najlepiej jest zainwestować w dobrej jakości oświetlenie, które ożywi wnętrze. Jak dobrze je dobierzesz, to możesz zliczyć na spektakularne efekty. Z własnego doświadczenia mogę polecić lampy włoskie, takie jak te: http://homelight.pl/ Kupowałam tam juz kilka razy i nie narzekam...

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2016, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę,że oprócz wspomnianych wyżej dodatków,to dobrą opcją będą meble tapicerowane w jasnym kolorze,tak aby stanowiły kontrast dla ciemnych ścian. Akurat tym zajmujemy się na co dzień i możemy pomóc,doradzić na forum. Zerknijcie na www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2016, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

My tez stawialiśmy na biel w domu ....moim zdaniem to najlepsze kolor dla małych pomieszczeń. Dobre akcesoria malarskie to podstawa no i oczywiście dobra farba ja kupowałem wszystko w tym sklepie http://www.ciechanowski.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2016, 22:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowane najlepiej rozjaśnić pomieszczenie tkaninami, na pewno wyjdzie najtaniej, choć pomalowanie ścian jeśli się to zrobi samemu też nie wyjdzie az tak drogo.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2016, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Może nie tyle tkaninami ile sama kolorystyką ścian czy mebli,wówczas salon na pewno nabierze zupełnie innego wymiaru,oczywiście możemy pomóc i doradzić cod odo konkretnej kolorystyki mebli,właśnie tym zajmujemy sie na co dzień.

www.Designer.ski

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • wanna czy prysznic Liczba postów: 75 Grupa: Wykańczamy... Odnośnie baterii wannowych w modnym wydaniu to warto sprawdzić https://sklep.sotbe.com/baterie-lazienko we-wannowe gdzie znajdziecie sporo wariantów zarówno chro...
  • Magazyn Liczba postów: 862 Grupa: Wykańczamy... Wybór betonowych klocków systemowych w magazynach to inwestycja w przyszłość. Warto zerknąć na ich ofertę - http://adz-system.pl/ Ich modułowa konstrukcja umoż...
  • pokój dziecka Liczba postów: 23 Grupa: Wykańczamy... A co powiecie na taki https://babystuff.pl/pl/menu/baldachimy- 290.html baldachim do pokoju dla dziecka? Bo chcę zamówić dla mojej córki, widziałem że znajoma te...
  • Meble biurowe i art. biurowe - zakup Liczba postów: 15 Grupa: Wykańczamy... Co do mebli biurowych to tam fajnie sprawdzi się Hoker z opraciem bo znajoma u siebie ma i chwaliła. Industrialne meble są teraz też modne, są w wielu miejscach...
  • Wykończenie wnętrz Liczba postów: 290 Grupa: Wykańczamy... chciałabym pomóc, moze dopytam znajomych, jeśli jest ktoś w potrzebie, posiadam dużo kontaktów, ktoś coś?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 118

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >