Ciemny salon - co zmienić TANIO, żeby go rozjaśnić?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

27 listopada 2015, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciemny salon - co zmienić TANIO, żeby go rozjaśnić?
Ostatnio mega mnie przytłacza

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2015, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Dodatki, kolory, wstawki - podstawa:)
A jak chcesz bardziej fachowo, to łap artykuł w tym temacie: http://www.deconova.pl/8-prostych-wskazowek-w -rozjasnieniu-ciemnego-wnetrza.php,
w sumie proste te patenty są, nie takie drogie, i można wykorzystać do samodzielnego zrobienia w pomieszczeniu wrażenia jasności:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2015, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Szybko i tanio - połóż na ciemne ściany, jasny kamień dekoracyjny np. artis. Od razu zmienisz aranżację wnętrza :)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2015, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum. Jeżeli chodzi o rozjaśnienie salonu,to w tani sposób możesz np przemalować ściany,co o tym sądzisz? Ewentualnie sam sufit na biały kolor plus wnęki okienne oraz pomyśleć o dodatkach w jasnej kolorystyce.

www.SwiatPlastiku.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2015, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Albo refletorki na sufit (ja znalazłam niedrogie a dają dużo światła) albo pomaluj meble na biało. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 grudnia 2015, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozwiązanie z kamieniem jest dobre. Można położyć pas np na ścianie nad kanapą. Wybrałbym taki nowocześniejszy w wyglądzie kamień Luna.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2015, 18:30

Zgadzam sie: good 0 bad

To juz może lepiej całą ścianę tak wyłozyć kamieniem ??

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2015, 08:59

Zgadzam sie: good 0 bad

To kwestia gustu,ale przecież lepiej jest wyłożyć właśnie całą ścianę kamieniem zamiast wąskiego pasku,który moim zdaniem będzie tutaj bardziej przeszkadzał niż stanowił o dekoracji. Salon można rozjaśnić dzięki zmianie kolorów na ścianach oraz oświetlenia.

www.KupujDrzwi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2015, 22:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie można przemalować jakąś ścianę, a do tego zrobić dekorację. Dla przełamania koloru ten kamień bruk-bet luna fajnie pasuje – ma super formę, jak dla mnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2015, 00:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy jak wygląda ten salon;) oświetlenie dużo daje, dodatki, jasne poduszki na kanapie na przykład;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • wanna czy prysznic Liczba postów: 75 Grupa: Wykańczamy... Odnośnie baterii wannowych w modnym wydaniu to warto sprawdzić https://sklep.sotbe.com/baterie-lazienko we-wannowe gdzie znajdziecie sporo wariantów zarówno chro...
  • Magazyn Liczba postów: 862 Grupa: Wykańczamy... Wybór betonowych klocków systemowych w magazynach to inwestycja w przyszłość. Warto zerknąć na ich ofertę - http://adz-system.pl/ Ich modułowa konstrukcja umoż...
  • pokój dziecka Liczba postów: 23 Grupa: Wykańczamy... A co powiecie na taki https://babystuff.pl/pl/menu/baldachimy- 290.html baldachim do pokoju dla dziecka? Bo chcę zamówić dla mojej córki, widziałem że znajoma te...
  • Meble biurowe i art. biurowe - zakup Liczba postów: 15 Grupa: Wykańczamy... Co do mebli biurowych to tam fajnie sprawdzi się Hoker z opraciem bo znajoma u siebie ma i chwaliła. Industrialne meble są teraz też modne, są w wielu miejscach...
  • Wykończenie wnętrz Liczba postów: 290 Grupa: Wykańczamy... chciałabym pomóc, moze dopytam znajomych, jeśli jest ktoś w potrzebie, posiadam dużo kontaktów, ktoś coś?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >