Co jest teraz modne w domu?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

3 marca 2015, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio wraca popularność także na meblościanki. Powstało wiele nowoczesnych modeli, które doskonale prezentują się w domowych wnętrzach.





Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2015, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Kilka ciekawych dodatków i ozdób do swojego mieszkania znajdziecie również na www.DoOzdabiania.pl teraz mamy atrakcyjne promocje i rabaty:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2015, 07:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Tu znajdziesz ciekawe aranżacje ścian w salonie. Odsyłam do art. Jaki wybrać kolor ścian w salonie Ja mam w swoim salonie ziemiste kolory, przedostatnia propozycja.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2015, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Wielu moich znajomych montuje teraz jonizatory do wody, ostatnio polecili mi te: http://sklep.osmoza.pl/ To modne, a zarazem praktyczne rozwiązanie. No i zdrowe!

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2015, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele rzeczy jest modnych w naszym domu i w zasadzie tylko od naszego gustu zależy to na co się zdecydujemy,a pamiętajmy że potrzebne nam będą również niezbędne narzędzia,znajdziecie je na www.SprytnyMajsterkowicz.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2015, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się podoba nowoczesny design. Niedawno kupiłem fajne akcesoria do wnętrz i kabin prysznicowych w http://sklep.cdakcesoria.pl/. Możesz sprawdzić, mają fajne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2015, 09:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno modne i eleganckie komplety pościeli,te bez problemy w niższej cenie znajdziecie na www.BellaStoria.pl warto zerknąć.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2015, 23:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi ostatnio podobają się meble naturalnego pochodzenia – np. takie sosnowe: http://www.meblesosnowe.eu/ Są funkcjonalne i wydaje mi się,że nadają pomieszczeniom fajny klimat. Poważnie zastanawiamy się z żoną nad taką inwestycją.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2015, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

30 maja w nowej Pracowni Decoroom przy ul. Nowogrodzkiej 62 B odbyły się Warsztaty Aranżacji Wnętrz.

Warsztaty prowadzone były przez popularne blogerki wnętrzarskie, a uczestnicy mogli poznać bliżej style takie jak: etno/boho, skandynawski/modern oraz retro/vintage, a także wziąć udział w tworzeniu tablic inspiracji, czyli tzw. moodboardów, w wybranym przez siebie stylu.

Tablice inspiracji powstawały z szerokiego wyboru próbek i wzorników, które są dostępne w naszej Pracowni. Szczególne wsparcie otrzymaliśmy od takich marek jak: Barlinek, Duravit, Opoczno oraz Porta, których przedstawiciele byli obecni podczas warsztatów, by móc doradzić i odpowiedzieć na pytania uczestników.

Warsztaty otworzyły cykl spotkań z blogerkami wnętrzarskimi w Decoroom. Już teraz wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem – na planowane 40 miejsc, zapisało się prawie 200 osób.

Relacje z wydarzenia można znaleźć na blogach:
Relacja Interiors Design. Create a Beautiful World
Relacja Home Glamour Now
Relacja Lost in Time
Relacja Klikinterior
Relacja FORelements

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2015, 22:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy co kto lubi.
Ja preferuje takie nowoczesne rozwiązania z dużą ilością stali i ciekawych dodatków: rzeźb, obrazów, reliefów...
Coś takiego unikatowego co idealnie wpasuje się w przestrzeń!
Ciekawa jest teraz bardzo taka obróbka plastyczna blach. Cuda można wyczarować z metalu, tylko trzeba wiedzieć komu takie prace zlecić.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 482 Grupa: Najnowsze t... W jakim sklepie Wy kupujecie wyposażenie do Waszej kuchni? Sprawdźcie sobie stronę https://kuchenne.pl/garnki-aluminiowe , na której znajdziecie ofertę sklepu i...
  • Czy firanki są nadal w modzie? Liczba postów: 42 Grupa: Najnowsze t... Potwierdzam - firanki są cały czas modne. Dodają ciepła i domowego klimatu nawet w nowoczesnych wnętrzach, w których gładkie firanki bez wzorów wyglądają doskon...
  • Jakie zasłony i firany? Liczba postów: 89 Grupa: Najnowsze t... Najmodniejsze są zdecydowanie zasłony welurowe - dodają klasycznej elegancji zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach : https://firany.sklep.pl/katego...
  • suszarki łazienkowe (do ręczników itp.) Liczba postów: 55 Grupa: Najnowsze t... W przypadku małych łazienek, gdzie przestrzeń na podłodze jest ograniczona, suszarka ścienna stanowi efektywny sposób na oszczędność miejsca. Montaż na ścianie....
  • nowoczesne kuchnie Liczba postów: 245 Grupa: Najnowsze t... jakie ekspresy do kawy polecacie do minimalistycznej kuchni ? ______________________________________ _______ wiązanka na cmentarz ze sztucznych kwiatów

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 252

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >