Co jest teraz modne w domu?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸

31 sierpnia 2015, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, w dzisiejszych czasach wnętrza są bardzo chłodne i zimne.... ja jestem zwolennikiem typowej klasyki i domowego ciepła.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2015, 22:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale jedno nie wyklucza drugiego, pozornie chłodne, neutralne tło, w łatwy sposób można ocieplić kilkoma dodatkami i już mamy kompromis.

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2015, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdzieś wcześniej pojawił się komentarz aby nie sugerować się modą bo prędzej czy później przeminie, ale czy to właśnie nie jest definicja mody, która panuje? Pojawią się prędzej czy później nowe materiały, rzeczy i pomysły jest to nieuniknione ;)
Zauważyłem, że teraz bardzo dużo osób decyduje się w swoich mieszkaniach na szafy przesuwne.Wrocław to miasto, które przoduje jeśli chodzi o nowe trendy i modne kreacje, można się nim sugerować ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2015, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Z całą pewnością teraz modnym rozwiązaniem do naszego domu są designerskie meble,a może nawet styl kubistyczny? Szczegóły na ten temat znajdziecie u nas na www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2016, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Co myślicie o takich energooszędnych domkach z drewna - http://www.domtop.pl/ ? Mamy działkę za miastem i ostatnio poważnie zastanawiamy się z żoną nad inwestycją w takie miejsce do wypoczynku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google
Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2016, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Podgrzewane podłogi są bardzo modne . Poza tym wszystko w jednym kolorze

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2016, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio moją uwagę przykuła aranzacja ściany Luna. To kamień, ale o designie, którego jeszcze nie widziałem.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2016, 17:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiem o jaki wzór chodzi,natomiast jeżeli możesz to wstaw przykładowe zdjęcie na forum,tak aby każdy mógł go zobaczyć. Podgrzewane podłogi to już nie tylko moda,a raczej standard i wygoda.


www.ArtDeVivre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2016, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Do łask wracają białe ściany, meble stylizowane, prostota i funkcjonalność.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 482 Grupa: Najnowsze t... W jakim sklepie Wy kupujecie wyposażenie do Waszej kuchni? Sprawdźcie sobie stronę https://kuchenne.pl/garnki-aluminiowe , na której znajdziecie ofertę sklepu i...
  • Czy firanki są nadal w modzie? Liczba postów: 42 Grupa: Najnowsze t... Potwierdzam - firanki są cały czas modne. Dodają ciepła i domowego klimatu nawet w nowoczesnych wnętrzach, w których gładkie firanki bez wzorów wyglądają doskon...
  • Jakie zasłony i firany? Liczba postów: 89 Grupa: Najnowsze t... Najmodniejsze są zdecydowanie zasłony welurowe - dodają klasycznej elegancji zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach : https://firany.sklep.pl/katego...
  • suszarki łazienkowe (do ręczników itp.) Liczba postów: 55 Grupa: Najnowsze t... W przypadku małych łazienek, gdzie przestrzeń na podłodze jest ograniczona, suszarka ścienna stanowi efektywny sposób na oszczędność miejsca. Montaż na ścianie....
  • nowoczesne kuchnie Liczba postów: 245 Grupa: Najnowsze t... jakie ekspresy do kawy polecacie do minimalistycznej kuchni ? ______________________________________ _______ wiązanka na cmentarz ze sztucznych kwiatów

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 298

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >