Co na podjazd?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸

7 sierpnia 2015, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam na podjeżdzie kostkę granitową. Bardzo ąłdnie to wygląda, jest trwała, nie kruszy się pod wpływem zimna itd, naprawdę to była dobra inwestycja

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 sierpnia 2015, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie ten płyn nano jest chyba bardzo krótko w sprzedaży i nie ma jeszcze opinii, więc trzeba poczekać, albo przetestować na własnej "skórze".

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 sierpnia 2015, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, trwa na podjeździe to zły pomysł, bo to będzie po prostu wyjeżdżone. Możesz popatrzyć na ofertę pozbruku, bo są dobrą firmą i mają duży wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2015, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na płyty ażurowe dobrej jakości (z Geoproduct.pl) Nie wiem, czy to najlepsze z możliwych rozwiązań, ale w moim przypadku się sprawdza.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 sierpnia 2015, 23:52

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak działają te płyty, bo nic mi to nie mówi. Jakie mają zadanie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2015, 19:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Chodzi Ci o płyty ażurowe?? Generalnie to jedno z wielu wykończeń np. podjazdów lub parkingów, tylko bardziej ekologicznie, bo pozwala swobodnie rosnąć trawie w otworach i nie trzeba robić odprowadzenia wody bo po prostu wsiąka otworami. Na stronie pozbruku widziałem takie płyty i trochę więcej informacji, sprawdź jeżeli chcesz :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2015, 16:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie mogę znaleźć, jakoś źle szukam. Możesz mi podrzucić link do tego na stronie pozbruku?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2015, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę na stronie pozbruku płyty ażurowe, a link wyślę Ci w wiadomości, nie będę zaśmiecał wątku :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2015, 22:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za link, nie wiem czemu nie wpadłem na to żeby wpisać w wyszukiwarkę :D
Spojrzałem na dystrybutorów Pozbruku i widzę, że jest to siatka bardzo nie regularna.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2015, 08:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Trochę tak :) I jak podobają Ci się te płyty ażurowe z oferty Pozbruka. Dodatkowo zabezpieczone technologią h-plus przeciwko wchłanianiu wilgoci.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Projektowanie i wstępna wycena ogrodzenia Liczba postów: 134 Grupa: Ogrodzenia... Może sprawdzic jeszcze ogrodzenia od Pozbruk, znajdziesz u nich dość duży wybor modeli oraz sporo inspiracji jeżeli chodzi o ogrodzenia.
  • Ogrodzenie ogrodka? Liczba postów: 401 Grupa: Ogrodzenia... No to może jakiś piękny mur Amsterdam bądź ogrodzenie Karo które też pozwoli Ci się fajnie odciąć od natrętnych sąsiadów którzy też lubią zaglądać na czyjeś pod...
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31172 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Jakie nowoczesne ogrodzenie wybrać. Liczba postów: 10780 Grupa: Ogrodzenia... Odkryj szeroką gamę drewnianych listew oferowanych przez https://listwywplot.pl/kategorie/drewnia ne-listwy/. Ich produkty są idealne do tworzenia pięknych i trw...
  • blacha perforowana Liczba postów: 153 Grupa: Ogrodzenia... Blachy perforowane jako elewacje to nowoczesne i estetyczne rozwiązanie dla każdego, kto ceni oryginalny design i trwałość. Perfopol oferuje szeroką gamę wzorów...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 101

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >