Co na podjazd?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

15 kwietnia 2014, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

a ty masz pozbruka u siebie? jaki model?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 kwietnia 2014, 20:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie mam ale u rodziców jest położona linea :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2014, 17:21

Zgadzam sie: good 0 bad

i jak to sie sprawuje? i jak wygląda w rzeczywistości ?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2014, 17:28

Zgadzam sie: good 0 bad

na podjazd to zdecydowanie granit, a jak już mowa o pozbruku, to mi się podoba granit nova

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2014, 19:38

Zgadzam sie: good 0 bad

no wygląda super u rodziców... a granit musi się podobać ja osobiście wolę linee :P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 czerwca 2014, 21:29

Zgadzam sie: good 0 bad

granit, ekskluzywny materiał na podjazd :D ale odwdziecza sie trwałością

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2014, 20:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałam granit przed pewnym pałacem... wygląda dobrze ale elementy czasami robią psikusy i wypadają ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 czerwca 2014, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

u mnie na podjeździe jest żółty granit i bardzo fajnie wygląda tu mają różne kolory http://www.phu-leszczynski.pl/galeria.html ale mi pod dom pasował akurat żółty

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2014, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Potwierdzam, granit jest bardzo dobrym materiałem, ale wiecie co, trzeba pamiętać też nomen omen o dobrym pisaku przy wypełnianiu szczelin takim jak np. ten http://suszarniapiasku.pl/oferta/, bo powiem Wam, że dobrą kostkę kupiłem, a ile się namęczyłem z tym od innego producenta to moje...okazuje się, ze czort tkwi w szczegółach o których człowiek często zapomina albo nieprzywiązuje wagi

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2014, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Ninkaaa napisał: Potwierdzam, granit jest bardzo dobrym materiałem, ale
wiecie co, trzeba pamiętać też nomen omen o dobrym pisaku
przy wypełnianiu szczelin takim jak np. ten http://suszarniapiasku.pl/oferta/, bo
powiem Wam, że dobrą kostkę kupiłem, a ile się
namęczyłem z tym od innego producenta to moje...okazuje
się, ze czort tkwi w szczegółach o których człowiek
często zapomina albo nieprzywiązuje wagi


masz rację - odpowiednie wypełnienie to bardzo ważna rzecz - szczególnie przy granicie właśnie. no i lepiej taki granit wygląda wypełniony piaskiem, niż zafugowany

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ogrodzenie ogrodka? Liczba postów: 401 Grupa: Ogrodzenia... No to może jakiś piękny mur Amsterdam bądź ogrodzenie Karo które też pozwoli Ci się fajnie odciąć od natrętnych sąsiadów którzy też lubią zaglądać na czyjeś pod...
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31172 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Jakie nowoczesne ogrodzenie wybrać. Liczba postów: 10780 Grupa: Ogrodzenia... Odkryj szeroką gamę drewnianych listew oferowanych przez https://listwywplot.pl/kategorie/drewnia ne-listwy/. Ich produkty są idealne do tworzenia pięknych i trw...
  • Projektowanie i wstępna wycena ogrodzenia Liczba postów: 133 Grupa: Ogrodzenia... Może sprawdzic jeszcze ogrodzenia od Pozbruk, znajdziesz u nich dość duży wybor modeli oraz sporo inspiracji jeżeli chodzi o ogrodzenia.
  • blacha perforowana Liczba postów: 153 Grupa: Ogrodzenia... Blachy perforowane jako elewacje to nowoczesne i estetyczne rozwiązanie dla każdego, kto ceni oryginalny design i trwałość. Perfopol oferuje szeroką gamę wzorów...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19339 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >