Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸

12 maja 2010, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja powierzyłam decyzję o wyborze i zakupie sprzętu agd firmie remontowej i wybrali candy. Jestem zadowolona, już rok bez żadnej usterki

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 maja 2010, 18:11

Zgadzam sie: good 0 bad

prowadzę firmę remontową i faktycznie bardzo często fachowcy wybierają artykuły jednej firmy, jeżeli chodzi o candy to bardzo często jest wybierane, a jeżeli chodzi o zleceniodawców to się na to godzą, bo marka solidna i cenowo też dobrze stoją

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2010, 18:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Pralkę kupiłam jakieś 5 lat temu nic się nie psuje, cicho pracuje. Byłam u koleżanki i jej pralka strasznie nawalała, ale to była jakaś inna marka nie wiem, no i kumpela mówiła że tak było od początku jak kupiła swoją pralkę, więc w sumie cieszę się że już na starcie wybrałam candy

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2010, 17:53

Zgadzam sie: good 0 bad

ja również nie mogę się do niczego przyczepić, i ładne designy mają, obecnie w tv reklamują że pomniejszają objętość pralek a w zamian dają więcej możliwej pojemności, generalnie do przodu idą już chyba 20 lat w Polsce

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2010, 17:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie to także bardzo pozytywna marka.
jeszcze nigdy nie miałem z nią żadnego problemu.
zmywarka działa bez zarzutów już od 4 lat.
Mam także ich pralkę i też złego słowa nie mogę powiedzieć na jej temat

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 czerwca 2010, 17:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie fajne zbite te pralki jak patrzyłam w sklepie, candy wyglądają najsolidniej, jeszcze dobrze nie mogę się wypowiedziec bo mam dopiero od roku candy, ale jeszcze nic się nie popsuło, widać postarali sie

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2010, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o zmywarki Candy to są najwyższej Klasy.
Jeestem uzytkownikiem zmywarki Candy CDF8 85E10X-S
Jest to Zmywarka z zewnętrznym panelem sterowania, o szerokości 60 cm, pojemności na 15 kompletów naczyń, posiadająca 12 programów zmywania, w klasie energetycznej A, z sygnałem dźwiękowym informującym o zakończeniu zmywania oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym.Srebrna.
Zmywa doskonale wszystkie brudy.
na programie o temp 75.stopni nawet przypalone garnki domywa. naczynia wychodza czyste i bez smóg.
Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2010, 23:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie tylko zmywarki,mają też dobre pralki. Ogólnie rzecz biorąc to nie mogę napisać złego słowa o tej firmie,z tego co czytam to opinie również są pozytywne.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2011, 19:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałem zmywarkę i pralkę Candy. Została mi tylko pralka gdyż zmywarkę sprzedałem ponieważ była głośna i nie domywała. Kupiłem używanego Boscha i w końcu jestem zadowolony z jakości mycia choć również jest głośna. Mogę potwierdzić, że sprzęt nie popsuł się nigdy, nie widział nigdy serwisu. Pralka jak i zmywarka chodziły właściwie na okrągło.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2011, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

hmmm z Candy mam chyba tylko mikrofalówkę o taką http://mixmedia.pl/kuchenka-mikrofalowa-candy-cmg7417ds-p122 385951.html moja żona jest zadowolona:D:D ja też, ale na lodówkę czy pralkę z tej firmy to nie wiem, czy bym się zdecydował

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • platforma handolowa dla firm Liczba postów: 2 Grupa: Sprzęt AGD... Platforma B2C od X-ONE https://x-one.pl/b2c to kompleksowe rozwiązanie dla firm, które chcą zbudować silną obecność w handlu internetowym. Oferuje pełną integra...
  • Taboret gazowy do lokalu gastronomicznego Liczba postów: 2 Grupa: Sprzęt AGD... Zastanów się jaka moc grzewcza jest Ci potrzebna: Wydajność cieplna: Im wyższa moc (wyrażona w kW), tym szybciej taboret będzie w stanie podgrzewać potrawy. W l...
  • czarna bateria prysznicowa Liczba postów: 6 Grupa: Sprzęt AGD... Jeżeli chodzi o baterie prysznicowe ścienne czarne to jak najbardziej warto sprawdzić ofertę SOTBE LOFT SVAR, którą znajdziecie tutaj https://sklep.sotbe.com/SO...
  • Krajalnica Liczba postów: 35 Grupa: Sprzęt AGD... Uważam, że zakupy w sklepach internetowych to spora wygoda i oszczędność czasu. Na stronie https://gastromania.pl/szatkownice-gastr onomiczne znajdziecie ofertę....
  • Jaki nawilżacz powietrza? Liczba postów: 95 Grupa: Sprzęt AGD... Użytkownik JanCypr napisał: Wydaje mi się, że w niektórych urządzeniach to solanka działa lepiej, ale są takie technologie, gdzie zwykła woda z kranu w zupełno...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19339 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 187

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >