Co myślicie o firmie Plas-Bud Busko-Zdrój?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

29 czerwca 2015, 17:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam!

STANOWCZO ODRADZAM TĘ FIRMĘ!!!

Na wstępie wyjaśnię, że sytuacja dotyczy okien w nowym budynku, gdzie firma Plasbud dostarczała swoje okna.
Panowie zmieniali mi okucie w oknie, tak aby okno się również uchylało, ponieważ projektant od razu nie przewidział takiego udogodnienia.
Panowie za opłatą okucie owszem wymienili, ale przy tej skomplikowanej operacji uszkodzili podłogę oraz ścianę, w ten sposób, że deski nadają się jedynie do wymiany a ściana do gipsowania oraz malowania. Pomimo zapewnień, że usuną powstałe usterki to nic się nie dzieje. Nawet nie raczą odpowiadać na maile. Na chwilę obecną mija już kolejny miesiąc i chyba tylko pozostaje uruchomić procedury administracyjne. Żenujące jest to, że takie firmy działają. Jeszcze raz odradzam!!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 884 Grupa: Montujemy o... Bot wyżej chyba nie wypowiada się w temacie... A wracając do postu, tyle że z innej strony! Jako dodatek do okna PCV, ale też drewnianego proponuje też dobrać o...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 510 Grupa: Montujemy o... Ja znowu Agmarów nie polecę, bo w kategorii drewna może są tanie ale nie mają podejścia do firm typu CAL czy Parmax lub też promowany wszędzie Adezo. Za to wcho...
  • drzwi do mieszkania Liczba postów: 19 Grupa: Montujemy o... Ciekawa rzecz mnie ostatnio spotkała patrząc pod katem w/w tematu ze zdalnym dostępem lub kontrolą dostępu. Dostałem zamówienie na 5 sztuk drzwi z Wikędu do 5 d...
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 491 Grupa: Montujemy o... Użytkownik Gość: Karol87 napisał: zdecydowanie drzwi stalowe! my mamy supertherm 90 i to była super zmiana. Drzwi bardzo dobrze trzymają ciepło i wyglądają supe...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 627 Grupa: Montujemy o... W drewnie jest kilka firm z którymi ciężko konkurować odnośnie jakości np. CAL czy Parmax. Ale są i firmy gdzie ciężko przebić stosunek jakość cena np. Barański...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19350 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 144

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >