Co na podjazd?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

16 marca 2015, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

tez uważam ze na podjazd lepiej wybrać inne materiały niż kostkę. Jak robiłem drogę do swojego domu to kupowałem taki żużel http://www.ekoprod.pl/pl/oferta/115/rodzaje.h tml a ze mi go troche zostało, to wykorzystałem go do zrobienia podjazdu i wyszło lepiej niż się spodziewałem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2015, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam u siebie kostke brukowa i bardzo mi się sprawdza. Nie uwazam żeby zuzel był zbyt funkcjonalny. Mój podjazd jest wykonany z http://www.kostka-ditrich.pl/, jest bardzo trwaly z pewnościa będzie służył mi przez lata

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 marca 2015, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

a co pod kostkę kładziecie? sandmix ma fajną ofertę materiałów pod, z tym że nie wiem co wybrać. podjazd będzie bardzo duży więc nie chcę przepłacić, proszę o podpowiedzi doświadczonych budowlańców

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2015, 18:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: henrykwielki napisał: a co pod kostkę kładziecie? sandmix ma fajną ofertę
materiałów pod, z tym że nie wiem co wybrać. podjazd
będzie bardzo duży więc nie chcę przepłacić, proszę o
podpowiedzi doświadczonych budowlańców


To jest już rzecz, na której się nie znam i zaufałem w czasie remontu nawierzchni odpowiedniej firmie brukarskiej. Z tego co słyszałem odnośnie trwałości kostki przez lata, to lepiej wybrać kostkę bez fazowania, tj. bez zaokrągleń na brzegach. Albo większe płytki, takie jak np. kostka Promenada.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2015, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

robcio865 do czego używałeś żużlu że Ci zostało? Kostka jest na pewno lepszym rozwiązaniem od żużlu, żużel na podjazd to kiepski pomysł.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 czerwca 2015, 08:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chcemy mieć ładnie wykonany i prezentyjący sie podjazd to żużel nie wchodzi jak dla mnie w gre. Na podjazd zakochałem się w bruku Poznańskim oraz w Granicie jesiennym. Wykonannie z nich podjazdu według mnie będzie wyglądało mistrzowsko :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2015, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

żużel na podjazd to ani nie będzie dobrze wyglądać, a nie nie będzie nawet do końca bezpieczne. najtrwalszy i najładniejszy będzie granit, ale to zupełnie odmienny przedział cenowy

Zgłoś | Cytuj | Link

25 czerwca 2015, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

No nie przesadzajmy z granitem, bardziej on pasuje na ścieżki w ogrodzie, bo jednak żal kłaść za takie pieniądze podjazd, już ten poznański dla mnie bardziej pasuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 czerwca 2015, 18:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj tak bruk Poznański na podjazd nadaje się wyśmienicie. Granit możę jednak za droga sprawa, bo jak kapnie trochę oleju itp. to trochę szkoda, ale na ścieżkę w ogrodzie to jak najbardziej :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2015, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

ale z drugiej strony granit jest zdecydowanie trwalszym materiałem, więc nie musisz się martwić pod tym katem. a co do oleju to zawsze można fragmencik wymienić. z drugiej strony bruk poznański z tego co widzę ma h-plus, czyli o zanieczyszczenia martwić się nie musisz

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Projektowanie i wstępna wycena ogrodzenia Liczba postów: 134 Grupa: Ogrodzenia... Może sprawdzic jeszcze ogrodzenia od Pozbruk, znajdziesz u nich dość duży wybor modeli oraz sporo inspiracji jeżeli chodzi o ogrodzenia.
  • Ogrodzenie ogrodka? Liczba postów: 401 Grupa: Ogrodzenia... No to może jakiś piękny mur Amsterdam bądź ogrodzenie Karo które też pozwoli Ci się fajnie odciąć od natrętnych sąsiadów którzy też lubią zaglądać na czyjeś pod...
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31172 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Jakie nowoczesne ogrodzenie wybrać. Liczba postów: 10780 Grupa: Ogrodzenia... Odkryj szeroką gamę drewnianych listew oferowanych przez https://listwywplot.pl/kategorie/drewnia ne-listwy/. Ich produkty są idealne do tworzenia pięknych i trw...
  • blacha perforowana Liczba postów: 153 Grupa: Ogrodzenia... Blachy perforowane jako elewacje to nowoczesne i estetyczne rozwiązanie dla każdego, kto ceni oryginalny design i trwałość. Perfopol oferuje szeroką gamę wzorów...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 91

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >