Co na podjazd?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸

29 sierpnia 2015, 18:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety, sam jestem z podlaskiego i będzie to kłopot przy zamówieniu i transporcie :/ Podłączam się do pytania porka o płyty ażurowane od pozbruku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2015, 23:27

Zgadzam sie: good 0 bad

No niestety masz rację, bo na wschodzie Polski nie ma dystrybutorów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2015, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdy będzie wiekszy popyt na wschodzie to może i równiez tam umieszczą swoich dystrybutorów. Na razie jak widać Pozbruk króluje na zachodzie kraju :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2015, 23:43

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak, może ma na to pośrednio wpływ umiejscowienie miejsc, w których wydobywany jest materiał, z którego pozbruk robi swoje produkty. Przynajmniej dla mnie byłoby to jakieś wytłumaczenie, bo innego na taką sytuację to nie mam.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2015, 00:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale to nie ma znaczenia, bo transport w dzisiejszych czasach jest dobry i to nie jest wielki problem, po prostu chyba nie ma firm na wschodzie które chcą współpracować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2015, 21:55

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie do podobnych wniosków zacząłem niedawno dochodzić. Nawet mi się to trochę dziwne wydało, że pozbruk nie ma żadnego przedstawiciela na podlasiu, bo jakby nie patrzeć trochę osób tu mieszka i to też dla nich rynek zbytu jest przecież.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2015, 07:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Na podjazd rto zawsze kostka granitowa będzie najbardziej uniwersalna. Jest ładniejsza od takeij zwykłej brukowej, a do tego klasyczna.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2015, 07:37

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy. Ja na przykład póki co mam podjazd wysypany gresem, bo jest to dużo tańsze niż kostka i beton, a tak samo dobrze izoluje od podmokłego gruntu.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2015, 22:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z makówka, bo podjazd z takiego materiału jak granit epoka jest trwały i wygląda wyjątkowo pięknie.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2015, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

I to bardzo pieknie. Ostatnio byłem u znajomych,kótrzy zaprosili nas na przyjęcie z okazji wybudowania i wykończenia domu. Na podjeździe znalazł się właśnie Granit Epoka ułożony w 3 kolorach no po prostu bajka. Dodatkowo dostali projekt za darmo od Pozbruk, ponieważ mają ogromne podwórko. Zazdroszczę im tego :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Projektowanie i wstępna wycena ogrodzenia Liczba postów: 134 Grupa: Ogrodzenia... Może sprawdzic jeszcze ogrodzenia od Pozbruk, znajdziesz u nich dość duży wybor modeli oraz sporo inspiracji jeżeli chodzi o ogrodzenia.
  • Ogrodzenie ogrodka? Liczba postów: 401 Grupa: Ogrodzenia... No to może jakiś piękny mur Amsterdam bądź ogrodzenie Karo które też pozwoli Ci się fajnie odciąć od natrętnych sąsiadów którzy też lubią zaglądać na czyjeś pod...
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31172 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Jakie nowoczesne ogrodzenie wybrać. Liczba postów: 10780 Grupa: Ogrodzenia... Odkryj szeroką gamę drewnianych listew oferowanych przez https://listwywplot.pl/kategorie/drewnia ne-listwy/. Ich produkty są idealne do tworzenia pięknych i trw...
  • blacha perforowana Liczba postów: 153 Grupa: Ogrodzenia... Blachy perforowane jako elewacje to nowoczesne i estetyczne rozwiązanie dla każdego, kto ceni oryginalny design i trwałość. Perfopol oferuje szeroką gamę wzorów...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >