Co na podjazd?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

1 kwietnia 2014, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowanie popieram wykorzystanie na podjazd kostki brukowej lub granitowej, może byc polbruka. Płyty ażurowe można sobie dać gdzieś obok, jako uzupełnienie. Kolorystyka – moim zdaniem ciemna. U siebie zrobiłem właśnie w ten sposób i na razie jest ok. Wykonawców szukałem na www.producencibetonu.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2014, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

co do materiału to pewnie wybiorę kostkę a o płytach ażurowych nie myślałem :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2014, 00:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Eko taras - czy to można stosować na wszelkie nawierzchnie ?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2014, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja zastnawiam się nam: http://pozbruk.pl/bruk_rustica,93,133.html - Ma to ktoś u siebie?:)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2014, 20:50

Zgadzam sie: good 0 bad

ja sam u siebie nie mam akurat tej kostki, ale czytałem sporo pozytywnych opini o firmie pozbruk, wiec mysle ze o jakość nie musisz sie bać, a co do wyglądu to kwestia projketu :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 kwietnia 2014, 21:24

Zgadzam sie: good 0 bad

własnie kwestia projektu jest najważniejsza a pozbruk ma calkiem spora oferte wiec mozna cos dobrac. jezu do czego to doszło ze zastanawiam sie nad wyborem kostki jak nad wyborem samochodu :D

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2014, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Heheh, bo by sie chciało zeby nic się z nią złego nie stało :) Ten Pozbruk co raz wiecej klientów widze ze ma :)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2014, 21:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik pawel222 napisał: własnie kwestia projektu jest najważniejsza a pozbruk ma
calkiem spora oferte wiec mozna cos dobrac. jezu do czego to
doszło ze zastanawiam sie nad wyborem kostki jak nad
wyborem samochodu :D

zastanawiasz sie nad kostką bo obecnie znacznie wzrosła świadomość klienta na to co kupuje, teraz mozna sobie wybierać w najlepszych produktach i wybrać najlepszy stosunek cena/jakość :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2014, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

szczerze baardziej interesuje mnie jakość :) wolę zapłacić więcej ale miec na długie lata niż "zrywać " po roku. projekty pozbruka spoko, ale przeglądam jeszcze inne firmy

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2014, 22:13

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakie oglądasz jeszcze??

no pozbruku nie zerwiesz to moge Cię zapewnić :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31172 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Jakie nowoczesne ogrodzenie wybrać. Liczba postów: 10780 Grupa: Ogrodzenia... Odkryj szeroką gamę drewnianych listew oferowanych przez https://listwywplot.pl/kategorie/drewnia ne-listwy/. Ich produkty są idealne do tworzenia pięknych i trw...
  • Projektowanie i wstępna wycena ogrodzenia Liczba postów: 133 Grupa: Ogrodzenia... Może sprawdzic jeszcze ogrodzenia od Pozbruk, znajdziesz u nich dość duży wybor modeli oraz sporo inspiracji jeżeli chodzi o ogrodzenia.
  • blacha perforowana Liczba postów: 153 Grupa: Ogrodzenia... Blachy perforowane jako elewacje to nowoczesne i estetyczne rozwiązanie dla każdego, kto ceni oryginalny design i trwałość. Perfopol oferuje szeroką gamę wzorów...
  • Płoty ogrodowe Liczba postów: 1053 Grupa: Ogrodzenia... Jeśli szukasz wysokiej jakości drewnianych listew do swojego projektu, warto zajrzeć na https://listwywplot.pl/kategorie/drewnia ne-listwy/. Oferują bogaty wybór...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 171

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >