Co robić gdy masz problem z nowymi oknami??

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

20 marca 2007, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Mokra plama przy drzwiach balkonowych
Na ścianie przy drzwiach balkonowych pojawiła się dość duża mokra plama. Co jest przyczyną pojawienia się tej plamy?
Ps. Drugi raz wymieniam okna i drugi raz mam z nimi problem jak i z firmą która mi je instalowała.
Wszędzie jest pełno nahalnych rekalm a nigdzie rzetelnego serwisu pomagającego w "walce": z nierzetelnymi producentami i handlarzami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 marca 2007, 21:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 marca 2007, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

najgorzej jest po deczas i po silnych opadach deszczu, gdy wiatr wieje z północnego zachodu - centralnie na balkon i pod drzwi balkonowe ( sama podłoga balkonu nie ma spadu więc często po opadach zalega tam woda, ale pod same drzwi balkonowe nie podchodzi. Dodam jeszcze ze balkon mam bardzo "płytki od balustrady do drzwi bedzie jakieś 110-120cm

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2007, 23:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2007, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

moze tez konieczna jest izolacja od zewnatrz np.silikon lub plynna guma lub inny srodek wykozystywany np. w izolacjach basenu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 marca 2007, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakieś dwa lata temu mi też okna wymieniali. Wokół pianką dokładnie obrobili i dobrze tynkiem wyrównali. Problemów nie mam z wodą deszczową a w okna też zacina. Może u mnie jednym z plusów jest to że w ścianach posiadam węgarki i okno zostało do nich przystawione.
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2010, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę że takir informacje (na temat serwisu) powinniśmy zbierac wcześniej zanim zdecydujemy się na zakup okien danego producenta. Wtedy uda się uniknąc większości nieporozumień.

Pozdrawiam www.salon-okien.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 510 Grupa: Montujemy o... Ja znowu Agmarów nie polecę, bo w kategorii drewna może są tanie ale nie mają podejścia do firm typu CAL czy Parmax lub też promowany wszędzie Adezo. Za to wcho...
  • drzwi do mieszkania Liczba postów: 19 Grupa: Montujemy o... Ciekawa rzecz mnie ostatnio spotkała patrząc pod katem w/w tematu ze zdalnym dostępem lub kontrolą dostępu. Dostałem zamówienie na 5 sztuk drzwi z Wikędu do 5 d...
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 491 Grupa: Montujemy o... Użytkownik Gość: Karol87 napisał: zdecydowanie drzwi stalowe! my mamy supertherm 90 i to była super zmiana. Drzwi bardzo dobrze trzymają ciepło i wyglądają supe...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 627 Grupa: Montujemy o... W drewnie jest kilka firm z którymi ciężko konkurować odnośnie jakości np. CAL czy Parmax. Ale są i firmy gdzie ciężko przebić stosunek jakość cena np. Barański...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 882 Grupa: Montujemy o... Jeżeli planujecie wymianę okien, warto odwiedzić stronę Domega. Mają spory wybór, a ekipa jest bardzo pomocna. Tutaj macie namiary na ich stronę https://www.do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 301

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >