Czy Uważacie

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

10 września 2009, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

jednak budowa szkieletowa staje się coraz bardziej popularna. Myślę, że prędzej czy później wyprze tradycyjne budownictwo "cegła na cegłę" i większość ludzi zacznie korzystać z prefabrykatów. No i chyba nie są one aż takie złe i mało bezpieczne skoro za granicą cały czas stosuje się technikę szkieletową. Poprostu jak narazie jest to mało znana technika więc budzi strach, ale z czasem to się zmieni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2009, 16:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik paparoachasty napisał: że inwestycja w postaci własnej nieruchomości jest dobrą inwestycją? Czy opłaca się stawiać dom w systemie kilkudniowym? Mój sąsiad mówił że ponoć takie metody są złe a najlepsze są stare metody(w fundamencie musi być gruz i drut zbrojeniowy,czego ponoć nie ma w płycie gipsowej stawianej jako fundament w takim systemie) oraz że budynek powinien być stawiany przez dłuższy okres czasu etapowo tak aby kolejne etapy "zazębiły się ze sobą". Czy mój sąsiad ma rację?
dom się buduje etapami ale gruzu wrzucać nie wolno bo osłabia konstrukcję co do reszty rewelacji to tylko domy o konstrukcji szkieletowej drewniane można postawić w kilka dni w stanach jest to tania i szybka metoda bo huragany maja i łatwiej jest to potem posprzątać i postawić nowy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19352 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 89

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >