Czy taka podłoga długo wytrzyma?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

14 sierpnia 2014, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Sosna ma swój klimat, ale rzeczywiście lepiej zainwestować więcej pieniędzy teraz i kupić dębową deskę czy parkiet, niż za kilka lat wymieniać sosnę. Bardzo chciałam sosnową deskę, ale mąż mnie przekabacił i my też mamy ostatecznie baltic wood (zastanawialiśmy się nad barlinecką, ale w BW były lite i to przesądziło).

Swoją drogą martaa80 - ile masz już takie podłogi? My dopiero dwa lata i zastanawiam się, czy dalej tak bezproblemowo jest?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 sierpnia 2014, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ewka_so - Ja mam trzy lata, i jestem zadowolona. Generalnie wyszłam z takiego założenia, że jak nawet się zarysuje czy będzie widać znaczne ślady użytkowania to przecież drewno to drewno - da się go odnowić :) U mnie bez problemów większych, woda czasem kapnie, pies po domu biega i wszystko super :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2014, 17:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik martaa80 napisał: Ewka_so - Ja mam trzy lata, i jestem zadowolona. Generalnie
wyszłam z takiego założenia, że jak nawet się zarysuje
czy będzie widać znaczne ślady użytkowania to przecież
drewno to drewno - da się go odnowić :) U mnie bez
problemów większych, woda czasem kapnie, pies po domu
biega i wszystko super :)


Zgadzam się nawet najlepszy panel to jednak plastik i nigdy nie będzie tak wyglądał ja drewno. Tylko nie sosna! Nie warto oszczędzać. Jest ogromny wybór drewnianych podłóg niekoniecznie z drewna egzotycznego.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2014, 01:43

Zgadzam sie: good 0 bad

ja kupilem dom ale okazala sie ruina. Podłogi to najlepiej z posadzką wywalic i wszystlko od nowa robić. Ale na szczescie znajomi polecił mi firmę http://www.julispec.pl/content/frezowanie-i-s zlifowanie-betonu oni mi odnowią posadzki z betonu i bede mogl pozniej klasc panele czy plytki. tule dobrego

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2014, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik martaa80 napisał: Jak mogę poradzić coś to polecam podłogi z balticwood,
fajne solidne.

Zgadzam się niezniszczalne, a do tego pięknie się prezentują my mamy dąb szczotkowany Baltic Wood.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2014, 00:44

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=k.atia]Użytkownik martaa80 napisał:
my mamy dąb szczotkowany Baltic Wood.


Ha, ha! My też dąb szczotkowany kolor Syrah (ciemna czekolada). A WY? Jak się okaże, że to samo, to padnę :P No i zaczyna żałować, że w kuchni nie dałam :(

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2014, 16:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik ewka_so napisał: [quote=k.atia]Użytkownik martaa80 napisał:

my mamy dąb szczotkowany
Baltic Wood.




Ha, ha! My też dąb szczotkowany kolor Syrah (ciemna
czekolada). A WY? Jak się okaże, że to samo, to padnę :P
No i zaczyna żałować, że w kuchni nie dałam :(
Użytkownik ewka_so napisał: [quote=k.atia]Użytkownik martaa80 napisał:

my mamy dąb szczotkowany
Baltic Wood.




Ha, ha! My też dąb szczotkowany kolor Syrah (ciemna
czekolada). A WY? Jak się okaże, że to samo, to padnę :P
No i zaczyna żałować, że w kuchni nie dałam :(


Ja mam baltic wood merlot, chceliśmy nie aż tak ciemną, bo bałam się, że ciężko będzie z pielęgnacją. A do kuchni to chyb alepiej lakier nie olej?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2014, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Można rozważać jaka podłoga będzie dobra, ale nie róbcie mojego błędu i zastosujecie podkład. U mnie pożałowaliśmy i się wszystko rozjechało, do tego te skrzypienie tych desek, mnie to akurat denerwuje cholernie. Teraz w jednym pomieszczeniu zrywamy i będziemy kładli jeszcze raz właśnie z podkładem i tutaj pytanie czy ktoś może mi powiedzieć, czy ten podkład będzie dobry jeśli chodzi o wyciszenie? http://podlogi24.net/wineo-witex-podklad-3mm- b.dobrze-wyciszajacy-kroki-pod-panele-z-folia-sound-protect- eco-profi-o_l_1524.html w sumie w tym sklepie Podłogi24 jest tego masa więc człowiek który nie ma z tym styczności na codzień nie wie za bardzo na jakie paramtery zwracać uwagę czy tylko cena czy coś jeszcze?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2014, 21:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Kristoferek napisał: Można rozważać jaka podłoga będzie dobra, ale nie
róbcie mojego błędu i zastosujecie podkład.


O widzisz- człowiek się tyle nowego może na forum dowiedzieć. Nie miałam pojęcia o podkładach ;/ Na razie (dwa lata) nic nie skrzypi, ale... hmm wolałbym się obyć bez takich efektów.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2014, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Kristoferek napisał: Można rozważać jaka podłoga będzie dobra, ale nie
róbcie mojego błędu i zastosujecie podkład. U mnie
pożałowaliśmy i się wszystko rozjechało, do tego te
skrzypienie tych desek, mnie to akurat denerwuje cholernie.
Teraz w jednym pomieszczeniu zrywamy i będziemy kładli
jeszcze raz właśnie z podkładem i tutaj pytanie czy ktoś
może mi powiedzieć, czy ten podkład będzie dobry jeśli
chodzi o wyciszenie? http://podlogi24.net/wineo-witex-podklad-3mm-
b.dobrze-wyciszajacy-kroki-pod-panele-z-folia-sound-protect-
eco-profi-o_l_1524.html
w sumie w tym sklepie Podłogi24
jest tego masa więc człowiek który nie ma z tym
styczności na codzień nie wie za bardzo na jakie paramtery
zwracać uwagę czy tylko cena czy coś jeszcze?

I to kolejne potwierdzenie teorii, że dobrej jakości podłoga musi być położona przez dobrego parkieciarza i porządnie zabezpieczona. Wtedy nie ma prawa nic się z nią dziać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19350 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 139

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >