Czy warto kupować mieszkanie pod wynajem?

« Powrót do artykułu: Czy warto kupować mieszkanie pod... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

21 maja 2013, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Mieszkam blisko lasku marcelińskiego i z tego co tam widzę pojawiła się inwestycja na Smardzewskiej

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 czerwca 2013, 15:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja przymierzam się do zakupu apartamentu w inwestycji Dune. Dla mnie jako inwestora liczy się przede wszystkim lokalizacja. Jeżeli apartamentowiec stoi na samej plaży to mogę być spokojny o przyszły najem mojej nieruchomości...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lipca 2013, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

ja najchętniej kupiłabym jedno z mieszkań które można znaleźć tutaj http://koneser.co/ to byłoby coś mieszkać w samym sercu Krakowa w pięknie odnowionej kamienicy. A nie chciałabym kupować mieszkania do remontu, bo na takich się można nieźle naciąć. Lepiej jak już jest gotowe do urządzania.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2013, 18:37

Zgadzam sie: good 0 bad

ja właśnie poszukuję mieszkania w Krakowie, marzyło mi się mieszkanie 3-pokojowe w cegle, ale jak zobaczyłam te ceny to od razu zmieniłam zdanie, i chyba zdecyduje się na zakup mieszkania 2-pokojowego, bo takie jest łatwiej wynająć, ja i tak pracuję zagranicą, więc mieszkanko zarabiałoby samo na siebie, tylko nie wiem czy decydować się na wynajem mieszkania studentom czy jakiejś pracującej parze bez dzieci, kto mi mniej zniszczy mieszkanie?

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2013, 22:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Trochę odwracając to pytanie,na pewno bardziej opłaca się mieszkanie kupić, niż od kogoś latami wynajmować. www.taniej-kupic.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lipca 2013, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja także przymierzam się do zakupu mieszkania, nie wiem tylko jakie osiedle wybrać, ale chyba zdecyduję się na Lewandów park ze względu na 15% obnizkę

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2013, 20:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o inwestycje JWC to w dniach 13-14 lipca w godzinach 10-18, na osiedlu Villa Campina w Ożarowie Mazowieckim, przy ul. Sochaczewskiej 258 odbędą się dni otwarte.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2013, 07:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałam, że developer daje tam duże rabaty. Jak ktoś myśli nad zakupem mieszkania na tym osiedlu to warto skorzystać z takiej promocji.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2013, 06:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze jest właśnie przejść się na takie Dni Otwarte, zaglądam na stronę JWC i tam zawsze jest na ten temat informacja, kiedy i gdzie. Promocje tez cały czas są.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2013, 14:39

Zgadzam sie: good 0 bad

byliśmy teraz na targach w Poznaniu i dostaliśmy fajną ofertę od PBG Erigo. I bez tego bylismy zdecydowania n Qpuadro House, ale teraz to na pewno to wybierzemy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 281

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >