Czy warto kupować mieszkanie pod wynajem?

« Powrót do artykułu: Czy warto kupować mieszkanie pod... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸

26 lutego 2014, 18:04

Zgadzam sie: good 0 bad

jak szukacie czegoś w Poznaniu pod inwestycje to polecam koralik na dębcu. dobra lokalizacja i okazyjna cena za metr.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2014, 09:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jest to opłacalne,szczególnie w miastach studenckich, np. w Krakowie znajduje się mnóstwo studentów, którzy chcą wynająć mieszkanie na rok akademicki. Ogólnie ja również pokusiłam się o takie rozwiązanie, ale nie dla studentów, a młodych małżeństw ze względu na to, że nie jest to takie zwykłe mieszkanie, a apartament, w którym miałam mieszkać, ale niestety zostałam przeniesiona do Wrocławia. Myślę, że warto pomyśleć o wynajęciu mieszkania rodzinie na kilka lat, a nie studentom na 9 miesięcy. Nie wiem jakiego standardu mieszkania ludzie wynajmują Mój - http://rezydencjafocha.pl/ - jak widać jest naprawdę o wysokich standardach stąd mogę liczyć sobie liczyć więcej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2014, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Wyrastają kolejne hale z rekordowymi wycenami, zobaczcie - http://hale.jartom.com/nieruchomosci/Nowoczesne-centrum-maga zynowe-Bydgoszcz-2234bhhw,61,hale,cd,w,0,,,-- Wszystko idzie w dobrym kierunku, ale na pewno nie można na razie powiedzieć, że jest rewelacyjnie - bo wcale nie jest. Dalej nie ma na rynku kapitału...

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2014, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałbyś kupić swoje pierwsze mieszkanie, ale cię na nie, nie stać? Sprawdź program „Mieszkanie dla Młodych” na MdM http://mieszkaniedlamlodych.com. Może okazać się pomocny.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2014, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Już na innym wątku się wypowiadałam, ale napiszę jeszcze raz. Jeśli szukacie mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach to w Krakowie firma Koneser Group sprzedaje mieszkania w odrestaurowanych kamienicach. Kamienice po remoncie wyglądają genialnie.
Ogromnym atutem mieszkań w kamienicach są duże, przestronne wnętrza z wysokimi sufitami

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2014, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

wg mnie często się to opłaca, ja trafiłem teraz na dobrą ofertę mieszkania w http://fortnieruchomosci.pl/ i zastanawiam się nad kupnem w celu wynajmu, biorąc pod uwagę dobrą lokalizację mieszkania, myślę, że są duże szanse na fajne zarobki

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2014, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

35. Pamiętam jak sam chciałem kupić swoje mieszkanie. Próbowałem z „Mieszkanie dla Młodych”, ale stwierdziłem, że to nie dla mnie. Jednak polecam poczytać o tym każdemu kto chce zakupić swoje M. Więcej info na MdM http://mieszkaniedlamlodych.com.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 sierpnia 2014, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi sie, ze warto ale ie w Polsce. Tu jest pogoda w kratkę a za granica pewna i sezon dłuższy. Cenowo nie jest drożej a bywa, ze wręcz taniej. Najatrakcyjniejsze jest Hiszpania lub Portugalia por. Na iberiahome ewentualnie Bułgaria ale tu sezon jest krótszy wiec i potencjalny zysk mniejszy. Sa pośrednicy którzy ogarną mieszkanie i nawet potem zajmą sie jej wynajmem.
Ma sie sam nad tym zastanawiam, ale zdecydowanie za granica. Czekam na okazje, bo te sie dość często trafiają, z tego co mówił pośrednik.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 sierpnia 2014, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: edyp napisał: W Hiszpanii???A kto się będzie takim mieszkaniem
zajmował? No i jak często będziesz tam jezdził? Według
mnie najlepiej jest kupowac nieruchomości w Polsce i
właśnie takie jak Dune w Mielnie. Bo blisko, u siebie i
można samemu spędzać tam urlop:)
Użytkownik Gość: edyp napisał:

Nie widzę problemu, sa firmy ktore pośredniczka potem w wynajmie i ogarniającego mieszkanie a właścicielowi tylko kasę przelewała, poza tym sam tez tam mozesz spędzać czas jak jest wolny, a pogoda pewniejsza i ceny lotów do alciente tez sa często śmieszne, w czerwcu widziałem za 39zl, wiec taniej niz nad polskie moze. Tylko trzeba szukać w tej okolicy, a i ceny Mielna a Hiszpanii wydają sie nieproporcjonalne. Porównaj ceny z Allegro i np. Iberiahome. Ja bym jednak wolał w Hiszpanie za taka kasę kupic.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2015, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się udalo kupic mieszkanie pod wynajem na kredyt dzieki biurze www.indomo.info.plnaprawde fajne rozwiązanie, bo najemcy właściwie spłacają kredyt

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 21:29
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 333

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >