Czy można palić w kominku drewnem jarzębiny?

« Powrót do grupy: Kominki od A do Z

20 października 2010, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Zbliża się zima a ja wiosną pozbyłem się paru jarzębin z działki. Zastanawiam się czy mogę tym drewnem palić w kominku? Czy się ono nadaje?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 października 2010, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe pytanie ;) W sumie jeśli ktoś znałby odpowiedz na to pytanie to byłabym wdzięczna ponieważ sama mam parę jarzębin do unicestwienia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2010, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Drewno jarzębiny nie jest typowym do kominka, a jest to spowodowane słabą kalorycznością tego paliwa. Nie mniej jednak, jeżeli komuś zbywa tego rodzaju drewna to lepiej spalić w kominku niż je wywozić. Właściwości ma podobne do typowych owocówek. Dużo dymi, ale posiada przyjemny zapach.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2024, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

I've bookmarked this la fontana della citta page, I'll definitely be coming back for more.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Własna firma w Norwegii, podatki, księgowość Liczba postów: 28 Grupa: Kominki od... Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to jedna z najpopularniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Charakteryzuje się ograniczoną odpow...
  • Kominek... Liczba postów: 153 Grupa: Kominki od... Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić ofertę, z której sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli szukacie sprawdzonej firmy, która zajmuje się p...
  • Piece wolnostojace, kozy Liczba postów: 66 Grupa: Kominki od... duzy wybor tych piecow typu Koza ma firma Kratki. kupilismy taki dla babci bo poprzedni piec byl bardzo obciazajacy
  • Jaki wkład kominkowy do 60m2 Liczba postów: 8 Grupa: Kominki od... dodaje również ze chodzi tutaj o palenie CIĄGŁE jako jedno urządzenie grzewcze
  • FIRMY KTÓRE WARTO POLECIĆ Liczba postów: 161 Grupa: Kominki od... Jeżeli szukasz software house, to polecam https://boringowl.io/, bardzo rzetelni. Jestem zadowolony z mojej nowej strony internetowej.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 133

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >