Czy uszczelniać dom drewniany z bali?

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

14 października 2008, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Czym należy uszczelnić szczeliny między balami w domu z bali? Jaki materiał do uszczelnienia tych szczelin byłby najlepszy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lipca 2010, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc nie spotkałam się ze szczelinami w takim domu. Z tego co mi wiadomo ludzie uszczelniają te szczeliny folią paroizolacyjną ale nie wiem czy to dobre rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lipca 2010, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Odwołując się do wypowiedzi nezi5 folia to bardzo dobry pomysł. Jeśli szczeliny są sporawej wielkości to wypchałabym je niewielkimi ilościami wełny mineralnej i dopiero położyła folię.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jak ocieplic garaż blaszany Liczba postów: 22 Grupa: Robimy izol... Przyłączę się, bo nie chcę zakładać nowego wątku - mam garaż postawiony właśnie i jest ogrzewany. Jaką konstrukcję zastosować, aby go trochę ocieplić? Myślałem....
  • Usterka przy ociepleniu bloku. Liczba postów: 34 Grupa: Robimy izol... Looking for the best places to buy Loungefly mini backpack online? Discover top online retailers offering a great selection of Loungefly mini backpacks. Share y...
  • co moze zrobic wata szklana z kontaktem z cialem c... Liczba postów: 13014 Grupa: Robimy izol... Learn about the advantages of St. Jago ultrasound services, including their high-resolution imaging and non-invasive nature. St. Jago ultrasound offers precise....
  • Warto skorzystać Liczba postów: 2 Grupa: Robimy izol... Discover the top Masonry Services New York offering expert craftsmanship and durable solutions. Whether you need repairs or new installations, trust skilled pro...
  • Docieplanie ścian od wewnątrz Liczba postów: 21 Grupa: Robimy izol... A czy ktoś z was korzystał z pomocy firmy, która oferuję sprzedaż takiej piany do samodzielnego natrysku, w stylu dwuskładnikowego systemu PUREX BOX https://www...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 119

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >