Dachy i pokrycia dachowe

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

16 lutego 2018, 18:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Buduję swój dom i zastanawiam się, jaki dach i pokrycie dachowe będzie najlepsze. Macie jakieś doświadczenie z którymś pokryciem? Można teraz wybrać sobie różne i będą świetnie pasowały. Wolicie dach z blachy czy gontu? Patrzyłam na te dachy http://strazkrasnystaw.pl/ Wydają się solidne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2018, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli miałbym dać Ci jedynie jedno najtrwalsze rozwiązanie w przypadku dachów dla domu to wybrałbym zdecydowanie dachówkę ceramiczną. Możesz sprawdzić m.in ofertę producenta Braas, żeby poznać ich wszystkie możliwości a jest naprawdę w czym wybierać 22 modele + szerokie możliwości kolorów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2018, 22:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Odpowiednia więzba + dachówka to moim zdaniem połączenie sukcesu oraz zwiększonej trwałości. Tym bardziej, że Braas zadbał również o odpowiednie akcesoria dachowe + Gwarancję Systemową na 15 lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2018, 00:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Również jestem zdania, że najlepiej będzie jeżeli dokładnie poznasz ofertę Braas ponieważ mają wszystko czego możesz potrzebować do wykonania pięknego dachu w najmodniejszym stylu i kolorze.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2018, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również tutaj jestem podobnego zdania, jeżeli już porządne pokrycie dachowe to właśnie Braas ze względu na bardzo dobre ceny, trwałość i jednocześnie piękny wygląd który zachowują przez lata.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 grudnia 2018, 17:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli trwałe pokrycie dachowe to moim zdaniem zdecydowanie najlepsza opcją będzie dachówka, a jeżeli chodzi o stosunek jakość-cena to tutaj Braas zdecydowanie wygrywa z konkurencją wraz z przystępnymi warunkami gwarancyjnymi na okres 30 lat i opcją ewentualnej gwarancji systemowej aż na 15 lat obejmując cały dach.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2018, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli pokrycia dachowe to tylko w firmie https://www.dachlux.pl/kontakt/. Firma oferuję sprzedaż dachówek (ceramicznych, betonowych, blachodachówek i in.), systemów termoizolacji dachów, systemów rynnowych, a także akcesoriów do kładzenia dachów. Firma oferuję również takie usługi jak : bezpłatne wykonanie profesjonalnego kosztorysu i pomiarów, również transport materiałów.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2019, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy dachówce warto również szukać sprawdzonych izolacji dachowych i jeżeli z doświadczenia mogę polecić Ci dobre materiały to sprawdź co może zaproponować Ci Braas w przypadku membran oraz izolacji nakrokwiowych. Natomiast w przypadku pokrycia dachowego to tutaj jestem zdecydowanie za dachówką ceramiczną i propozycje od Braas jak Rubin 13V są tutaj świetnym przykładem.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2019, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

W pełni zgadzam się z poprzednikiem, porównaj sobie oferty modeli, dostępne kolory i opinie użytkowników. Większość z tego co widzę jest jednak za Braas.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2019, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mieszkacie w okolicach Konina w województwie wielkopolskim to skontaktujcie się z firmą www.dach-partner.pl Posiadają szeroką ofertę pokryć dachowych od solidnych producentów. Dodatkowo mają całkiem niezłe ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dach cieknie przy komimie, Czym uszczelnić? Liczba postów: 2 Grupa: Robimy dach Roofing repair contractors specialize in diagnosing and fixing issues with residential and commercial roofs. Their services include repairing leaks, replacing d...
  • Ocieplenie i wygłuszenie poddasza z blachodachówką... Liczba postów: 27 Grupa: Robimy dach blacha jest ok, nie ma przecieków. Moje scenariusze: 1. filia, wełna, folia, płyta 2. wełna, folia, płyta Wełna ma spełnić funkcje głównie wygłuszenia, ale i t...
  • Remontujemy dach... Liczba postów: 29 Grupa: Robimy dach W kontekście hydroizolacji dachu, jednym z najważniejszych aspektów jest wybór odpowiedniego materiału. Jeśli chodzi o ten temat, warto zwrócić uwagę na membran...
  • dachy płaskie Liczba postów: 6 Grupa: Robimy dach Szukając jednocześnie dobrej jakości materiałów do pokrycia dachu to polecam zwrócić uwagę na producenta Braas w przypadku których będziecie mogli liczyć na opc...
  • Blacha trapezowa Liczba postów: 79 Grupa: Robimy dach Gdzie kupujecie takie blachy? Wskażcie proszę konkretne miejsca. Bardzo przydałyby mi się takie informacje. Potrzebuję szybko kupić trochę porządnej blachy. Uda...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 253

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >