Dezynsekcja warszawa

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

16 marca 2010, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam!!!
Serdecznie polecam tę firmę, sam korzystałem z jej usług i nie tylko ja, ich plusy to sumienność (gość przewalił mi całe mieszkanie a w kuchni powysuwał nawet lodowe i część szafek)zaglądał w każdą dziurę w pewnym momencie zaczął być upierdliwy ale teraz wiem ze było warto od 6miesiecy nie mam robactwa, ceny są atrakcyjne, szybko bo w ciągu 24h był już technik no i protokół z przeprowadzonej dezynsekcji z nazwą preparatu której kartę charakterystyki maja zamieszczona na swojej stronie wiec można sprawdzić czym było robione
Adres www: www.dezynsekcja.home.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2010, 00:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też niestety już jakiś czas temu musiałem przeprowadzić dezynsekcje u siebie w domu. Zadzwoniłem, zamówiłem usługę, po dwóch dniach zjawił się facet który wykonał dezynsekcję. Szybko, jak dzwoniłem do innych firm to dość tanio, a robaki jak były, to teraz już ich nie ma. Minęły 2 miesiące i robaków brak, więc serdecznie polecam. Jeśli wizytówka mówi prawdę to ich adres to:
www.dezynsekcja.ovh.org

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2010, 16:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz na tej stronie jest przekierowanie i chyba adres się zmienił na www.dezynsekcja-deratyzacja.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2011, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na szczęście miałem dużo mniejszy problem. Udało mi się nawet nie wychodzić w tej sprawie z domu. Zamówiłem detalistyczny preparat i moje małe czerwone mróweczki - chyba faraonki wyprowadziły się lub cokolwiek zrobiły innego :) Polecam Sklep DDD sprawę załatwiłem dość szybko i samodzielnie - ale jestem dumny.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2011, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam gorą co firme [url www.dddperfekt.pl DDD Perfekt

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 sierpnia 2012, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałem ostatnio niezły kocioł z robactwem - namnożyło się tego przez te upały i oczywiście wylazło zupełnie znienacka - znajomy polecił mi firmę ddd-higiena.waw.pl - jestem dość nieufny wobec firm zajmujących się dezynsekcją ale tu poszło wszystko wzorowo - przyjechali, zrobili, teraz da się znowu normalnie żyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 sierpnia 2012, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli robią to firmy to można stosować również samemu. Zakupuje środek z ogłoszenia http://sprzedajemy.pl/707-roach-ant-killer-preparat-do-oprys ku-na-komary-meszki-kleszcze-i-inne-owady-w-ogrodzie-3-7,405 14 stosuje w ogrodzie i w domu, skutecznie. Po co przepłacać firmom?

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2014, 19:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałam koszmar z karaluchami próbowałam sama coś z tym zrobić, kupiłam środki w żelu, w sprayu i pułapki na te robaki, ale nic nie pomogło pieniądze wyrzucone w błoto. Dopiero po skorzystaniu z usług tej firmy mam spokój już prawie 2 lata :) Zamówiłam usługę z wykorzystaniem takiej pasty bo mi zalecił tak zalecił Pan od zwalczania prusaków :) Chociaż na początku byłam sceptyczna i wolałam oprysk bądź gazem, jednak to była dobra decyzja i mniej inwazyjna , nie trzeba wynosić rzeczy i siebie z domu :D. Przy okazji sporo się dowiedziałam od Pana, który był u mnie o moich niechcianych lokatorach. POLECAM z całego serca :)

Dezynsekcja Warszawa - wystarczy w ten link kliknac badz prosze o to ich nr 733 78 82 82

A takze ich profil na FB na ktorym maja wielu fanow i nie dziwie sie: Dezynsekcja Warszawa

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2014, 23:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też miałam koszmar z prusakami, latały mi jak oszalałe , ale zamówiłam fachowców i po 2 dniach nie widziałam żądnego . Taki żel Pan rozłożył po listwach , zawiasach w szafkach pod zlewem i działa.

Dziękuję za polecenie i również polecam http://prusator.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2014, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi na problem z prusakami pomogli panowie z ddd usługi. Co prawda prusaki nie zniknęły tak szybko jak u koleżanki wyżej, ale to chyba kwestia mieszkania a nie fachowców.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dekorator wnętrz Liczba postów: 115 Grupa: Firmy budow... Szanowni Państwo, szybkim sposobem na zmianę wyglądu wnętrza jest przemalowanie ścian. Do malowania najlepiej wykorzystać farbę, która tworzy trwałą powłokę odp...
  • Kto wam prowadzi księgowość?? Firma zewn? Liczba postów: 94 Grupa: Firmy budow... Księgowość trzeba dobrze dobrać do profilu swojej firmy lub biznesu. Jeżeli masz profile zarobkowe na takich platformach jak OnlyFans to skorzystaj z pomocy htt...
  • Remonty domów i mieszkań Elbląg Liczba postów: 2 Grupa: Firmy budow... Firma Remontowa z Elbląga – Kompleksowe Remonty Mieszkań i Domów Nasza firma remontowa z Elbląga specjalizuje się w kompleksowych remontach mieszkań i domów. D...
  • WINDYKACJA. Liczba postów: 41 Grupa: Firmy budow... Witam bardzo serdecznie wszystkich forumowiczów tego forum! Czy znacie może na terenie Katowic jakąś dobrą firmę windykacyjną? Ja się właśnie bardzo poważnie na...
  • Skup wierzytelności i windykacja Liczba postów: 13 Grupa: Firmy budow... Jeśli interesuje Cię temat windykacji i chcesz dowiedzieć się więcej o tzw. twardej windykacji, zapoznaj się z artykułem dostępnym na https://www.pentor.pl/fina...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19351 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 325

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >