Dobra firma remontowa - Bydgoszcz

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

26 sierpnia 2013, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Przyznam, że nie licząc tej firmy nie znam innej, równie dobrej pozycji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2013, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Porządna firma remontowo-budowlana? MurBet Inowrocław 603-635-406 wykonałem do nich wiele prac firma godna polecenia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 września 2013, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdzie tam ściągać kogoś z Inowrocławia, daj Pan spokój. Trzeba wspierać lokalny rynek w dobie kryzysu. Do tego znaczenie ma też dobry kontakt, nie mówię o telefonicznym. Przy poważniejszych inwestycjach warto mieć możliwość konsultacji na bieżąco, twarzą w twarz. Ja pracuję i nie mam czasu jeździć kilkadziesiąt km, by cokolwiek wyjaśnić.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2014, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej mam duży problem remontowałem mieszkanie poprzez niby drobne na pozór prace czyli akurat tutaj chodzi o podwieszanie sufitów ale firma która była u mnie spartaczyła robotę i sufit zaczął mi pękać. poleci mi ktoś na szybko jakąś firmę która zrobi mi to TYM RAZEM SOLIDNIE?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2014, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Stary w takim razie powinieneś najpierw porządnie sprawdzić firmę ja osobiście polecam firmę Business Complex. Jestem bardzo wymagającą osobą ale egzamin zdali u mnie na 6+ wszystko było zrobione na tip top i z dokładnością co do milimetra dodatkowo jestem osobą zabieganą wiec nie miałem zbyt wiele czasu by poświęcić im uwagę ale Panowie się dopasowali do mojego trybu życia na prawdę polecam!!!

podaje stronkę tak się do nich zgłosisz: www.businesscomplex24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2014, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

O widzę firmę Business Complex. Firma dokładna wspaniali, mili ludzie też brałam ją do mojego domu akurat robiłam łazienkę nie dość że panowie wykonali to jeszcze poradzili mi jak wykonać moje szalone pomysły pod względem technicznym jestem zachwycona ta firmą !! polecam w 100%

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2014, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o firmę powyżej to firma jest super odbiegając od tematyki remontów co u mnie też robili mają również sprzątanie dla alergików ja akurat ma dużo problem z moją alergią wiec to sprzątanie było dla mnie GENIALNYM rozwiązaniem też jestem z nich zadowolony i mogę śmiało rzec że POLECAM ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2014, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Autopromocja??

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2015, 18:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam firmę Moltom która wszystko wykonuje kompleksowo i nie słyszałem w opinii innych aby cokolwiek trzeba było po nich naprawiać. a Poprzedniej firmie wystaw odpowiednie referencje.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2015, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Cała baza firm - http://vizualdesign.pl/ Generalnie radzę szukać firm z polecenia, najlepiej jeśli widzieliście efekt pracy danej firmy, bo jednak bardzo różnie to wygląda w poszczególnych markach. Wcale nie zawsze jakość pracy jest odpowiednia - a wtedy pojawiają się wyłącznie problemy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dekorator wnętrz Liczba postów: 113 Grupa: Firmy budow... Szanowni Państwo, szybkim sposobem na zmianę wyglądu wnętrza jest przemalowanie ścian. Do malowania najlepiej wykorzystać farbę, która tworzy trwałą powłokę odp...
  • Zakup okleiniarki Liczba postów: 4 Grupa: Firmy budow... For a first serious edge bander, consider brands like Biesse or Homag. The Biesse Rover series is well-regarded for its reliability and ease of use. Look for mo...
  • Miód Wielokwiatowy Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Jeszcze dzisiaj mojemu kumplowi powiem o miód wielokwiatowy . Kto skorzysta z tej oferty to bardzo dobrze zrobi.
  • Łóżka metalowe Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Jeszcze dzisiaj mojemu znajomemu powiem o łóżka metalowe . To jest naprawdę bardzo dobra oferta dla wielu osób.
  • Firma Budowlana Warszawa Woj. Mazowieckie Liczba postów: 35 Grupa: Firmy budow... Użytkownik klemek99 napisał: Mi dach ogarniali fachowcy z Dach Technik. https://dach-technik.eu/pokrycia-dacho we/ link, jakby ktos chcial sprawdzic

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19339 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 243

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >