Dobra firma produkująca żaluzje

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

21 lutego 2014, 22:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Pisałaś to już na samosi, kafeterii i kilkunastu innych forach. Przestań SPAMOWAĆ!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 kwietnia 2014, 00:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam jestem fankom żaluzji plisowanych :) Bardzo oryginalnie wyglądają. Sami zobaczcie

zdjęcie pochodzi ze strony www.roletex.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 kwietnia 2014, 23:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Przyznam się, że pierwszy raz coś takiego widzę, ale naprawdę interesujące rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2014, 21:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam właśnie takie z Roletexu. Jak ktoś miałby jakieś pytania to chętnie odpowiem. Generalnie świetnie wyglądają i są praktyczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2014, 16:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi siostra poleciła Solar http://solar.sklep.pl/. Mają bardzo duzy wybór rolet, żaluzji, w sumie całkiem przyzwoite ceny, a sprzedawcy naprawdę potrafią dobrze doradzić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 listopada 2014, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Byłam w Solarze, bo całkowicie zmieniamy wystrój wnętrz w naszm mieszkaniu. Próbuję je trochę odgracić ;-) bo nawet nie wiem kiedy nazbierało się tyle niepotrzebnych rzeczy. Teraz zachorowałam na styl skandynawski, więc białe ściany, jasne podłogi, jasne meble, itd. Przejrzałam setki zdjęć na internecie z różnymi dekoracjami i w sumie największy problem miałam z oknami. Wiadomo, że jakeś ciezkie firanki i zasłony kompletnie odpadają. Panowie z Solara przyjechali do mnie do domu, opowiedzialam im jak to mniej więcej widzę i zależy mi na czymś lekkim i delikatnym do okien, zeby nie zepsuć efektu całego remont ;-) Ostatecznie wybrałam na rolety dzień-noc. Chciałam wstawić tu zdjęcie z kompa, ale jakoś nie mogę sobie z tym poradzić. W każdym razie całość wygląda naprawdę fajnie i lekko, a firma jest naprawdę profesjonalna.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2014, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy, żaluzje nie są zbyt wymagające w utrzymaniu? Co Wy o tym myślicie? Jednak trochę pracy przy tym chyba jest...?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2014, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdjęcie, które dodała Jula jest super. Jeśli możecie to podzielcie się swoimi opiniami odnośnie użytkowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2015, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

POlecam frmę Debastor. Zdecydowanie

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2015, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli ktoś jest z Wrocławia to proponuję sprawdzić http://ideal-rolety.pl/ . Zaopatrzyłem się u nich i w rolety i w bramę do garażu i nie mogę złego słowa powiedzieć na temat ich jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Budowa domu Liczba postów: 63 Grupa: Firmy budow... Specjalistami w bezpiecznej i szybkiej budowie domów szkieletowych jest firma https://elementhouse.pl/
  • Remonty domów i mieszkań Elbląg Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Firma Remontowa z Elbląga – Kompleksowe Remonty Mieszkań i Domów Nasza firma remontowa z Elbląga specjalizuje się w kompleksowych remontach mieszkań i domów. D...
  • Dekorator wnętrz Liczba postów: 114 Grupa: Firmy budow... Szanowni Państwo, szybkim sposobem na zmianę wyglądu wnętrza jest przemalowanie ścian. Do malowania najlepiej wykorzystać farbę, która tworzy trwałą powłokę odp...
  • Malarnia proszkowa | Warszawa Liczba postów: 29 Grupa: Firmy budow... Lakiernia proszkowa Warszawa - czy możecie polecić profesjonalną lakiernię? Dokładniej to chodzi mi o malowanie proszkowe aluminium. Do tej pory wyszukałam w In...
  • Strona internetowa dla firmy Liczba postów: 42 Grupa: Firmy budow... Po zakończeniu sprzedaży mieszkań strona osiedla może stać się wartościowym narzędziem komunikacji dla jego mieszkańców. Dzięki regularnym aktualizacjom, mieszk...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >