Drzwi do pokoju - przerobić czy wymienić?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

17 lutego 2016, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę,że w tym przypadku opłaca się zainwestować w nowe,solidne drzwi,a tak się składa że na stronie KupujDrzwi.pl znajdziesz ich szeroki wybór,chętnie pomożemy i doradzimy :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2017, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak drzwi zewnętrzne to tylko nowe i koniecznie solidne. W przystępnych cenach mozna znaleźć na stronie: http://www.art-tom.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 czerwca 2017, 23:01

Zgadzam sie: good 0 bad

I gained a costless compliments of the house $1,000 to use in the company's training ExpertOtpion!», https://r.expertoption.com/?refid=15016

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2017, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Stary temat, ale podbity przez tego typa co coś reklamuje wyżej.
Tak patrzę jak ludzie kombinują pod górę i nie mogę uwierzyć. Za nieduże pieniądze można mieć nowe drzwi. Nawet najtańsze Erkado wychodzą w cenie jakiejś 290zł brutto za komplet (150 za skrzydło i 140 za ościeżnicę). A Erkado nie jest najtańszym producentem w Polsce, ale tańsi mają dużo gorszą jakość przy najtańszych modelach.
http://erkado.pl/wp-content/uploads/2016/03/ERKADO-katalog-2 016-www.pdf
skrzydło pełne 71 strona
ościeżnica 123 strona
Do tego aby tylko klamkę dokupić i już. Po co tak kombinować z jakimiś naprawami.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 884 Grupa: Montujemy o... Bot wyżej chyba nie wypowiada się w temacie... A wracając do postu, tyle że z innej strony! Jako dodatek do okna PCV, ale też drewnianego proponuje też dobrać o...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 510 Grupa: Montujemy o... Ja znowu Agmarów nie polecę, bo w kategorii drewna może są tanie ale nie mają podejścia do firm typu CAL czy Parmax lub też promowany wszędzie Adezo. Za to wcho...
  • drzwi do mieszkania Liczba postów: 19 Grupa: Montujemy o... Ciekawa rzecz mnie ostatnio spotkała patrząc pod katem w/w tematu ze zdalnym dostępem lub kontrolą dostępu. Dostałem zamówienie na 5 sztuk drzwi z Wikędu do 5 d...
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 491 Grupa: Montujemy o... Użytkownik Gość: Karol87 napisał: zdecydowanie drzwi stalowe! my mamy supertherm 90 i to była super zmiana. Drzwi bardzo dobrze trzymają ciepło i wyglądają supe...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 627 Grupa: Montujemy o... W drewnie jest kilka firm z którymi ciężko konkurować odnośnie jakości np. CAL czy Parmax. Ale są i firmy gdzie ciężko przebić stosunek jakość cena np. Barański...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19350 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 154

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >