Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

7 marca 2023, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Do bloku dobre tez są drzwi firmy Delta np.Magnum wyciszone 44 dB i klasa antywlamaniowa RC3.
Szukaj ceny bo rozne formy rozne ceny maja. Moze byc nawet i piecset zeta róznicy na tych samych drzwiach z usługą. Nie przepłacaj.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 marca 2023, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Delta do bloku jak najbardziej. Tanie, proste drzwi - skuteczne do tego do czego zostały zrobione. Ciekawe w podobnych pieniądzach są Mar-Tomy, proste wewnątrzklatkowe Erkado czy Wikędy. Ważne jest to co piszesz czyli porządna izolacja akustyczna. W bloku jest to bardzo ważny parametr. Moim zdaniem ważniejszy od izolacji termicznej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2023, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

KMT ma dobre jakości drzwi do bloków. Właśnie drzwi akustyczne są najlepsze, bo każdy, kto w bloku mieszka dobrze wie, jak ważne jest to, aby skutecznie izolować na przykład odgłosy z klatki schodowej

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2023, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie sposób się nie zgodzić. KMT, Wikęd, czy Erkado mają dobre drzwi do mieszkań w blokach. Każda z tych firm ma serię dedykowana pod takie miejsce montażu. Ważne jest to aby dobrać wymiarami drzwi pod np. wielką płytę, bo cięcie jej to nic przyjemnego, a i koszty montażu rosną. Stąd choćby w/w firmy mają rozmiar "N" zwężający drzwi o około 40-50mm (zależności od producenta, modelu itd.). Dzięki temu można obyć się przy montażu bez kucia. A cena drzwi w zwykłym rozmiarze i w rozmiarze "N" jest taka sama więc każdy wygrywa. Klient nie dopłaca, ja nie mam zwiędniętych rąk po takim montażu :).

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2023, 20:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam model kmt i bardzo sobie chwalę. Dobre wygłuszenie. Model jest porządny i funkcjonalny. Jestem zadowolony z tego wyboru

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2023, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Szkoda, że nie podajesz modelu, bo KMT ma drzwi typowo zewnętrzne jak i wewnątrzklatkowe. To samo jak w/w Erkado - masz zewnętrzne, wewnątrzklatkowe i wewnętrzne albo Wikęd - zewnętrzne do domów i wewnątrzklatkowe do mieszkań w bloku. Moim zdaniem każde z w/w poleconych będą OK. Zależnie od budżetu domowego można sobie dobrać.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2023, 19:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja do mieszkania w bloku wziąłem sobie drzwi akustyczne z kmt i jestem mega zadowolony. Dobrze tłumią hałasy i teraz prawie nic nie słychać z klatki schodowej. Zależy mi na spokoju bo pracuje w 100% zdalnie i mam bardzo dużo spotkań

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2023, 01:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Shop Home Plans And DIY. 45x57 A-Frame Cabin Plans 4 Bedrooms, 2 Half Baths Architecture Build Plans with 1758SF of Living Area Blueprint, Build Architectural Plans Blueprint, 209 pages of detailed information and instructions Downloadable PDF

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2023, 01:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Shop Home Plans And DIY. 45x57 A-Frame Cabin Plans 4 Bedrooms, 2 Half Baths Architecture Build Plans with 1758SF of Living Area Blueprint, Build Architectural Plans Blueprint, 209 pages of detailed information and instructions Downloadable PDF

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2023, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Marcel Mokrzynski napisał: Ja do mieszkania w bloku wziąłem sobie drzwi akustyczne z
kmt i jestem mega zadowolony. Dobrze tłumią hałasy i
teraz prawie nic nie słychać z klatki schodowej. Zależy
mi na spokoju bo pracuje w 100% zdalnie i mam bardzo dużo
spotkań
Użytkownik Gość: Marcel Mokrzynski napisał: Ja do mieszkania w bloku wziąłem sobie drzwi akustyczne z
kmt i jestem mega zadowolony. Dobrze tłumią hałasy i
teraz prawie nic nie słychać z klatki schodowej. Zależy
mi na spokoju bo pracuje w 100% zdalnie i mam bardzo dużo
spotkań


Praktyczne i nowoczesne drzwi. Faktycznie dobrze tłumią hałas, zwłaszcza w starych blokach, gdy mamy schodzi lastrykowe, po których mocno się niesie odgłos, jak ktoś schodzi. Warto sobie sprawdzić specyfikę tych drzwi

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Drzwi balkonowe przesuwane? Liczba postów: 40 Grupa: Montujemy o... Jeśli system podnoszono-przesuwny, to w grę wchodzi tylko Schuco LivIngSlide. Skrzydła poruszają się lekko i niemal bezgłośnie, a system uszczelek zapewnia maks...
  • Drzwi wewnętrzne Liczba postów: 376 Grupa: Montujemy o... Wybierając drzwi do wnętrza warto byłoby nie tylko patrzeć na wygląd, ale również na jakość wykonania. Sam teraz zastanawiam się nad drzwiami do swojego domu i....
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 508 Grupa: Montujemy o... Drzwi zewnętrzne najlepiej zamówić w renomowanej firmie Marsel z Goleniowa. Produkują bardzo dobre jakościowo drzwi aluminiowe i PVC w sprawdzonych systemach Sc...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 879 Grupa: Montujemy o... Świetnej jakości okna z PVC oferuje firma Matplast z Nowej Rudy z Dolnego Śląska. Produkują je w solidnych, przebadanych systemach Schuco. Jesteśmy bardzo zadow...
  • które okna wybrać Liczba postów: 142 Grupa: Montujemy o... W dzisiejszych czasach chyba najważniejszym aspektem przy wyborze okien jest energooszczędność. Dlatego my postawiliśmy na znakomicie izolowane okna Schuco Livi...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 213

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >