Elektrownie Electric Wind sposobem na oszczędność energii

« Powrót do artykułu: Elektrownie Electric Wind sposobem na... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

2 maja 2012, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

podzielę się kilkoma uwagami dotyczącymi elektrowni sprzedawanych przez Electric Wind jak i samej firmy.
Od grudnia 2011 jestem posiadaczem dwóch elektrowni o nominalnej mocy 3,0 kW (łącznie 6,0 kW).
Sam zakup trwał 4 miesiące (od czasu wpłaty pełnej kwoty do dostarczenia elementów)
Pan Daniel, z którym się kontaktowałem był miły i odpowiadał na wszelkie pytania.
Elektrownie zostały zamontowane i uruchomione 16 grudnia 2011 r i od tego czasu zaczęły się problemy.
Żaden z elementów zakupionych zestawów (generator, kontroler, inwerter) nie działały jeszcze prawidłowo.
A mamy już maj 2012 roku. No może inaczej, w grudniu i styczniu była totalna flauta więc nic nie można było stwierdzić
Problemy zaczęły się od lutego gdy zaczęło wiać. Zgłosiłem wówczas nieprawidłowości.
Zgodnie z umową serwisant powinien pojawić się w ciągu dwóch dni od zgłoszenia.
Nie pojawił się ani razu i kontakt z firmą jest tylko mailowy.
Zdesperowany zażądałem wymiany elementów na sprawne lub zwrot wpłaconej gotówki. Chciałem tylko 75%, reszta to była by moja strata.
Myślałem, że w ten sposób uniknę sporów sądowych.
Dostałem długą odpowiedź, z której wynikało, że pieniędzy nie zwrócą, a sprawy do sądu nie mam co wnosić bo to strata czasu i pieniędzy.
W między czasie dwa elementy (kontroler i inwerter) jednego zestawu wzięli do naprawy. Niestety po dwóch miesiącach wróciły niesprawne.
Pan Daniel nadal jest miły i proponuje bym przesłał im elektrownie do naprawy. Nie widzi sensu wysyłania serwisanta.
Powiedział mi wprost; i tak nic nie naprawi.
Podsumowując
odradzam jakiekolwiek zakupy w tej firmie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 czerwca 2012, 20:32

Zgadzam sie: good 0 bad

I to lubię, ktoś konkretnie napisał prawdę, a już miałem kupić. DZIĘKI.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2012, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Pan Mirek 1 napisał o Panu Danielu - coż ja mam kontakt z jego wspolnikiem.
Elektrownie nie działa juz 2 lata - zostało wymienione wszystko - zostałem naciągniety na koszty dodatkowe - a do tego sprawa sadowa - kancelaria reprezentujaca Panow to Rodzian Pana Daniela.
Obydwaj Panowie kłamią i zwodzą.
pozdrawiam jakby co slużę doradztwem w w wymienionym temacie.
Janusz

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2013, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukuję naciągnietych, zawiedzionych klientów Quanteeca. Jestem podobnej sytuacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2013, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Proszę o adres na których zamontowano wiatraki. Zamontowana u mnie elektrownia wiatrowa 10kW nie produkuje energii od kilku miesięcy. Zespół (turbina, generator , inwerter ) źle dobrany i nie posiada deklarowanych parametrów technicznych . Generator niskiej jskości i trwałości o zbyt małej ilości ogniw (magnesów0 nie jest w stanie produkować energii przy osiąganej prędkości obrotowej - ok 30 obr/min. W ogóle całkowita porażka i wyrzucone w błoto pieniądze.Ostrzegam !!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2021, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Specjalistyczne szkolenia wysokościowe, które są wymagane na rynku energetyki wiatrowej przeprowadza w Polsce a także na terenie Niemiec https://windhunteracademy.com która posiada 15 letnie doświadczenie na rynku energetyki wiatrowej i od lat współpracuje z firmami z całego świata.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2023, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Główny punkt zasilania to stacja transformatorowa, do której doprowadzone są linie napowietrzne średniego oraz wysokiego napięcia. Jaką firmę polecacie jeśli chodzi o budowę farm wiatrowych? Ostatnio znalazłam w Internecie firmę Eltel Networks https://www.eltelnetworks.pl/blog/2022/slowni k-pojec-i-zagadnien-dotyczacych-elektroenergetyki-czesc-1-li tery-a-i/

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Budowa domu to najlepsza inwestycja Liczba postów: 22 Grupa: Budowa i re... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje hoboki i rury szalunkowe. Czy znacie firmę z takim asortymentem? Jakiś czas temu znalazłam w Internecie firmę Tarnopa...
  • Czas na remont Liczba postów: 129 Grupa: Budowa i re... Użytkownik Gość: Borsz napisał: czy grunt można mieszać z wodą, czy jeżeli chcę na jednej ze ścian przykelić płytę gipsową na pianoklej to też muszę gruntować?....
  • Drzwi zewnętrzne z motywem naturalnego kamienia Liczba postów: 11 Grupa: Budowa i re... Użytkownik Gość: Marek napisał: ja wolę jednak drzwi stalowe i takie mi najbardziej odpowiadają. konkretnie mam model kmt supertherm 90, bardzo dobre parametry....
  • Jak oszczędzić na ogrzewaniu? Czy same grzejniki m... Liczba postów: 11 Grupa: Budowa i re... Ale niestety wiele osób, nie zdaje sobie z tego sprawy. Bez profesjonalnie położonego ocieplenia, odpowiedniej grubości, nie ma mowy o ciepłym domu, choćbyśmy m...
  • Elewacja domu Liczba postów: 140 Grupa: Budowa i re... Mam na elewacje bonie zrobione listwami. + jest taki że to wygląda, bonie zrobione odcięciem z taśmy wyglądają poprostu tanio, a tutaj robi się efekt 3d jaki ma...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 121

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >