Gdzie kupić segment w Warszawie?

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

23 maja 2012, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam

chciałam zapytać czy poza jakimiś okresowymi promocjami (o której pisaliście powyżej) można dostać jakiś upust od dewelopera? jaki? czy ktoś próbował?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 maja 2012, 23:03

Zgadzam sie: good 0 bad

nic mi na ten temat nie wiadomo, ale spróbować warto. Tym bardziej, że deweloperzy często dają upusty. A jak się odpowiednio rozmawia to ugadać można. Znajomi jak kupowali mieszkanie to deweloper całkiem sporo im zszedł z ceny

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 czerwca 2012, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za radę :) a jak tam wygląda sprawa z działkami? nie chodzi mi o powierzchnie bo takie info są na stronie, raczej ile jej zostaje? Jest miejsce żeby zrobić jakiś placyk zabaw dla dzieci itp?

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2012, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Erykk napisał: Szkoda,że się nie załapaliśmy na ta promocję :/ Też
zastanawiam się nad kupnem. Ale powiedzcie,zna ktoś tego
dewelopera?? Albo może jest ktoś kto już kupiła segment
na tym osiedlu?? Nie było żadnych problemów,komplikacji??


Erykk weszłam teraz na ich stronę i jest chyba kolejna promocja bo cena za metr wyszła mi 4470 zł więc obniżyli. Tym razem masz okazję załapać się na promocję :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2012, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Segmenty na Wawrze buduje Avalon Development. Znajomy kupił, ja też się zazstanwwiam. Cena około 4,5tys/m2 i co ważne na Wawrze - Avalon buduje osiedla już z kanalizacją. Nie trzeba co miesiąc płacić mnóstwo za wywóz

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 sierpnia 2012, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

No to bez rewelacji bo na Przytulnym taniej. Oglądałam te segmenty, ale jakoś mnie nie przekonały. Takie zwykłe klocki

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2012, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Wioletta_ napisał: Dzięki za radę :) a jak tam wygląda sprawa z działkami?
nie chodzi mi o powierzchnie bo takie info są na stronie,
raczej ile jej zostaje? Jest miejsce żeby zrobić jakiś
placyk zabaw dla dzieci itp?


Działki są różniej wielkości, ale spokojnie miejsca starczy. Popatrz sobie ma plany. O taki np http://www.barc.com.pl/files/apartment/d6c6b4719fceea7e34777 74394ad7863.pdf :)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2012, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik zuzanka777 napisał: No to bez rewelacji bo na Przytulnym taniej. Oglądałam te
segmenty, ale jakoś mnie nie przekonały. Takie zwykłe
klocki
Użytkownik zuzanka777 napisał: No to bez rewelacji bo na Przytulnym taniej. Oglądałam te
segmenty, ale jakoś mnie nie przekonały. Takie zwykłe
klocki


Taniej to już chyba jakaś "chińszczyzna". Wszystkie osiedla trochę wyglądają jak klocki ;) Jak nie chce się klocków to polecam dom wybudować w Magdalence za 2-4 mln ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2012, 17:27

Zgadzam sie: good 0 bad

rzeczywiście poniżej 4/m2 w wawie to juz cieżko zejsc. W innych miastach tak ale tu ceny gruntów i robocizny są wysokie.
W Avalonie można negocjować. Powinny jeszcze zostać jakieś mieszkania choć nie wiem bo jak byłem ostatnio zostało parę. jak taka cena to wcale nie dziwne.bo mieszkania fajne i dojazd teraz coraz lepszy sie robi

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2012, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem samodzielne budowanie domu to nie tylko spory wydatek, ale też jedna wielka dziura czasowa, szukanie fachowców, wykończeniowców i budowlańców. Jeśli koniecznie chcesz mieć nowy dom, to może porozglądaj się jak się ma sytuacja na rynku deweloperskim?

Powodzenia :)

domy na sprzedaż

Ten post był edytowany przez Eizzy dnia: 12 września 2012, 11:54
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Budowa domu Liczba postów: 176 Grupa: Domy szereg... Chyba ten wątek obrósł spamem. Może warto byłoby go zamknąć? O ile rzecz jasna jakaś administracja lub moderacja tu urzęduje.
  • Dobry sklep meblowy Warszawa Liczba postów: 258 Grupa: Domy szereg... najlepiej zobaczyć meble w sklepie, potem ewentualnie zamówić przez stronę sklepu __________________________________ nowo czesne sztuczne kwiaty do wazonu na cm...
  • ocieplenia pianą PUR Liczba postów: 17 Grupa: Domy szereg... Jeżeli chodzi o dobrą firmę zajmująca się ocieplaniem budynków to polecam https://iqterm.pl/docieplenie-dachu-celu loza/ mają spore doświadczenie i na pewno wyko...
  • Podnośnik koszowy Liczba postów: 104 Grupa: Domy szereg... Interesują mnie napinacze pneumatyczne i folie pęcherzykowe. Zależy mi na wysokiej jakości produktów i szybkiej wysyłce. W Internecie znalazłam firmę Izipak Sp...
  • Stalblach.pl Opinie Liczba postów: 21 Grupa: Domy szereg... Ja co prawda potrzebowałem jednego blaszaka, ale tak jak i Tobie zależało mi na tym, by znaleźć dostawcę tanich garaży blaszanych i żeby nie przepłacać. Bo ceny...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 148

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >