Gdzie kupić segment w Warszawie?

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

2 lipca 2016, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Wejdź sobie na stronę biura nieruchomości Citihome: http://www.citihome.eu/ i przejrzyj oferty, zobaczysz, jak fajne lokale mają. Warto się zastanowić moim zdaniem nad taką opcją.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lipca 2016, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Segmenty są drogie, przeważnie z gruntem trzeba i koło miliona złotych zapłacić. Zdecydowanie lepiej zakupić nowe mieszkanie, pod miastem, np. na Osiedlu Legionowa w Markach. Od 75 metrów mieszkania są do takich nawet powyżej 100. No i spooooro można zaoszczędzić  Tu macie namiar: http://apdeveloper.com.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lipca 2016, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

a jakie dzielnice najbardziej polecacie do mieszkania w Warszawie? bo pewnie niedlugo sie tam przeprowadze, a na razie za bardzo nie mam pomyslu. Slyszalem, ze Brodno to kiepski pomysl? I Prafga Polnoc. A reszta? Nie za bardzo orientuje sie w tym temacie i pomyslalem, ze moze Wy bedziecie mi w stanie pomoc

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2016, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest wiele pięknych miejsc do życia w stolicy, ponieważ Warszawa to wyjątkowe miasto. Jednym z nich jest Ursynów. Jakie są najważniejsze zalety dzielnicy, która stanowi fantastycznie miejsce do życia? Jest to naprawdę dobra lokalizacja w Warszawie, która cały czas rozwija się. Dzięki temu, mieszkańcy mogą mieszkać w eleganckich mieszkaniach otoczonych pięknem przyrody i licznymi sklepami czy szkołami. Więcej o tej dzielnicy można przeczytać na stronie: http://www.dopoznania.pl/warszawa/pl/ursynow_ dobre_miejsce_do.html.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2016, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam jedno mieszkanie w stolicy (Mokotów) i teraz jedno kupiłem w Markach właśnie na Osiedlu Pałącowa. To wam powiem, że to mieszkanie w Markach jest o niebo lepsze, biorąc pod uwagę jakość wykonania, rozkład, otoczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2016, 09:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Hejo! Mam pytanie: czy warto kupowac noeruchomosc w okolicach Bulwarow w Wawie?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2016, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Biorąc pod uwagę ceny i wysokość kredytu, który trzeba zaciągnąć to zdecydowanie lepiej kupić coś pod miastem, ewenutalnie zainwestować w mieszkania żyrardów sprzedaż

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2016, 10:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Też się rozglądam. Dzięki za wskazówki :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2016, 08:43

Zgadzam sie: good 0 bad

No na pewno w agencjach nieruchomości wiecej znajdziesz na temat gdzie są jakieś segmenty itp ja bym przejrzał.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2016, 16:39

Zgadzam sie: good 0 bad

trzeba poszukac po jakichs dobrych agencjach. W necie nie brakuje. Potem musisz juz tylko zadzwonic i sie wszystkiego dowiesz co i jak. W Warszawie pewnie bedzie kilka ofert tylko nie wiadomo jak z cenami. Znajac zycie w stolicy zawsze wszystko bylo najdrizsze to w tym przypadku pewnie inaczej nie bedzie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19352 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 83

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >