Izolacja okna?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

8 listopada 2010, 17:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy możecie mi doradzić czym najlepiej zaizolować okno? Oczywiście chodzi o zabezpieczenie okna

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2010, 21:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozumiem, że chodzi o izolację okien szczególnie na zimę. Z doświadczenia wiem, że silikon daje rade, testowałem w starym mieszkaniu Tylko trzeba natłuścić skrzydło, ramę jak przy uszczelkach odtłuścić, żeby przywarł tylko do ram. No i nałożyć gruba warstwę silikonu. Odczekać aż porządnie zastygnie i dopiero wtedy można otworzyć okno. Całkiem dobry sposób U mnie się sprawdził.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2010, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre uszczelki do okien powinny w zupełności wystarczyć. Nie można jednak przesadzić ze szczelnością okien, gdyż może to zaburzyć system wentylacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Montaż okien Liczba postów: 88 Grupa: Montujemy o... W kwestii dobrych i solidnych, wytrzymałych okien wysokiej jakości, to warto zwrócić uwagę także na nasze kolekcje które znajdziecie na ODB.com.pl w razie pyta...
  • okna pcv Liczba postów: 186 Grupa: Montujemy o... Czy zastanawialiście się także nad klamkami z zamkiem?
  • drzwi do mieszkania Liczba postów: 20 Grupa: Montujemy o... Ciekawa rzecz mnie ostatnio spotkała patrząc pod katem w/w tematu ze zdalnym dostępem lub kontrolą dostępu. Dostałem zamówienie na 5 sztuk drzwi z Wikędu do 5 d...
  • Drzwi wewnętrzne Liczba postów: 378 Grupa: Montujemy o... Wybierając drzwi do wnętrza warto byłoby nie tylko patrzeć na wygląd, ale również na jakość wykonania. Sam teraz zastanawiam się nad drzwiami do swojego domu i....
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 513 Grupa: Montujemy o... Ja znowu Agmarów nie polecę, bo w kategorii drewna może są tanie ale nie mają podejścia do firm typu CAL czy Parmax lub też promowany wszędzie Adezo. Za to wcho...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19382 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 110

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >