JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  16 17 18 19 20  ▸  ▸▸

31 lipca 2023, 06:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: MarekNU napisał: Ja polecam firmę kmt. Jest bardzo dużo modeli i na pewno
każdy znajdzie coś dla siebie. Dla mnie ważna była dobra
izolacja ciepła i wybrałem model supertherm 90. Jestem
zadowolony bo rachunki są faktycznie niższe i w domu zimą
było cieplej niż przed wymianą drzwi


Trzeba powiedzieć, czemu rachunki są niższe. Jak dla mnie drzwi są proste w montażu, nie ma więc mostków termicznych. Do tego skrzydło i ościeżnica są ocieplone pianą pur, a samo skrzydło ma 90 mm grubości. Taka izolacja skutecznie chroni przed zimnem, ale również przed hałasem. Dzięki temu w domu jest po prostu cieplej

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2023, 18:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co wiem, drzwi zewnętrzne mają równie wysokie wymagania montażowe jak okna – ościeżnica też musi być wstawiona w technologii ciepłego montażu, a ze względu na większe niż w przypadku okien obciążenia użytkowe, wszystko musi być bardzo dobrze wyregulowane, żeby nie doszło do wypaczeń i rozszczelnienia. Ja polecam drzwi aluminiowe AD UP 90 w systemie Schuco z oferty Al-Tech z Mnikowa pod Krakowem – oprócz zwiększonej głębokości zabudowy i zoptymalizowanych stref termoizolacyjnych producent zapewnia także możliwość zastosowania doskonale ocieplonego progu zero milimetrów. To warte uwagi rozwiązanie, które oprócz doskonałej izolacyjności cieplnej zapewnia również większy komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2023, 21:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam model supertherm 90, bardzo porządnie wykonane i z bardzo dobrymi parametrami izolacji cieplnej. Dla mnie to najważniejsze

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2023, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

ZDUN - Wiśniowski to bdb. drzwi. Sam nie jedne zamontowałem i pogę potwierdzić. Choć mi nie leży ten system do naświetli gdzie całość jest zintegrowana na ościeżnicy. Wolę takie dwudzielne gdzie osobno jest ościeżnica i osobno naświetle. Coś jak systemowe rozwiązania z Wikędu albo w drugą stronę - coś jak ma CAL w drewnie. Moim zdaniem na dłuższą metę to jest lepsze rozwiązanie ale to tylko moja opinia.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2024, 08:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Natomiast jeżeli będziecie na etapie poszukiwań naprawdę dobrej jakości w zakresie wkładek drzwiowych, klamek, czy również zamków do drzwi różnego typu to możecie zapoznać sie z ofertą hurtowni Chle-Mar https://chle-mar.pl/ w której będziecie mogli znaleźć różnorodne propozycje, które pomogą Wam zrealizować kolejne prace i odpowiednio zamontować drzwi oraz uchronić nas przed włamaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2024, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Brałem od nich i są super. Służą już kilka dobrych lat http://agmarokna.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2024, 16:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić kontakt z firmą Kapica z opolskiego. To bardzo doświadczeni specjaliści, którzy są w stanie wykonać drzwi niemal do każdego budynku. Pracują w znanych systemach Schueco, które dają bardzo szerokie możliwości projektowe. Np. skrzydło oferowanych przez nich drzwi aluminiowych może osiągać nawet 3m, można je wyposażyć w wideodomofon czy kamerę 360 stopni. Godnym uwagi rozwiązaniem jest też moduł Bluetooth, który umożliwia otwieranie drzwi smartfonem.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2024, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam drzwi firmy KMT. Porządne drzwi, starannie wykonane, z wysokie jakości materiałów i elementów. Mają duży wybór wzorów i kolorów, łatwo dobrać coś do domu, niezależnie czy jest to dom nowoczesny czy tradycyjny. My mamy drzwi Passive 75 - drzwi, które nadają się nawet do domów pasywnych (mają izolacyjność termiczną na poziomie Ud=0,57) i spełniają warunki programu czyste powietrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2024, 00:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też polecam kmt, ale model supertherm 90, świetnie izoluje. To jest porządny model, bardzo dobrze uszczelniony. Wizualnie też prezentują się świetnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2024, 16:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum czy Termo Prestige Lux. Każda z tych propozycji do dobra baza do rozbudowy pod indywidualne preferencje - pochwyty, podświetlenia, naświetla itd.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  16 17 18 19 20  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jakie okna wybrać: plastikowe czy drewniane? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukacie wyjątkowych dodatków do okien, to mam małą podpowiedź... Sam kiedyś zamówiłem z tej oferty https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,klamki_do_o...
  • Montaż okien Liczba postów: 87 Grupa: Montujemy o... W kwestii dobrych i solidnych, wytrzymałych okien wysokiej jakości, to warto zwrócić uwagę także na nasze kolekcje które znajdziecie na ODB.com.pl w razie pyta...
  • dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 111 Grupa: Montujemy o... Można szybciej i taniej - np. używając ościeżnicy nakładkowej i nowego pełnowymiarowego skrzydła. Można kupić jakieś no-name z płyty meblowej na allego ale więk...
  • Drzwi balkonowe przesuwane? Liczba postów: 40 Grupa: Montujemy o... Jeśli system podnoszono-przesuwny, to w grę wchodzi tylko Schuco LivIngSlide. Skrzydła poruszają się lekko i niemal bezgłośnie, a system uszczelek zapewnia maks...
  • Drzwi wewnętrzne Liczba postów: 376 Grupa: Montujemy o... Wybierając drzwi do wnętrza warto byłoby nie tylko patrzeć na wygląd, ale również na jakość wykonania. Sam teraz zastanawiam się nad drzwiami do swojego domu i....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19350 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 96

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >