JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

16 sierpnia 2014, 22:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Marka tak naprawdę nie jest ważna. Istotne jest to, aby drzwi ładnie wyglądały, były solidne, posiadały odpowiednie zabezpieczenia oraz żeby chroniły nasz dom przed utratą ciepła. Tutaj jest świetny artykuł na ten temat - http://www.mgprojekt.com.pl/blog/drzwi-zewnet rzne/#axzz3AaYsw15r

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2014, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli wątek dotyczący wyboru drzwi jest w dalszym ciągu aktualny to zapraszamy na www.Oknobyt.pl chętnie doradzimy coś odpowiedniego w niższej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2014, 12:57

Zgadzam sie: good 1 bad

Jak kiedyś kupowałem drzwi, to były ze trzy firmy i praktycznie jedyną kategorią była cena i mniej więcej wygląd. Teraz jak muszę je zmienić, to można zwariować. Tak technologie poszły do przodu, ościeżnice termo, elektrozamki w drzwiach, drzwi w dwóch kolorach w zależności od strony, klamki skośne, pochwyty, cyfrowe wizjery w drzwiach które robią zdjęcia osób dzwoniących i można sprawdzić kto się dobijał, nawet wejście dla psa i kota z elektrozaczepem! Po prostu masakra, skomplikowane jak z wyborem telewizora.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2014, 22:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Michalddd napisał: Jak kiedyś kupowałem drzwi, to były ze trzy firmy i
praktycznie jedyną kategorią była cena i mniej więcej
wygląd. Teraz jak muszę je zmienić, to można zwariować.
Tak technologie poszły do przodu, ościeżnice termo,
elektrozamki w drzwiach, drzwi w dwóch kolorach w
zależności od strony, klamki skośne, pochwyty, cyfrowe
wizjery w drzwiach które robią zdjęcia osób dzwoniących
i można sprawdzić kto się dobijał, nawet wejście dla
psa i kota z elektrozaczepem! Po prostu masakra,
skomplikowane jak z wyborem telewizora.


Spokojnie, bez paniki, to wszystko jest dla ludzi i dla ich wygody.
Popatrz na to z innej strony, kiedyś żeby wypuścić kota na spacer musiałeś stracić wiele czasu, a teraz nawet koty same otwierają sobie drzwi:P
Wracając do tematu to wszystko się rozwija bardzo intensywnie i choćby ościeżnice termo to wynalazek, który powstał przez nacisk firm które zajmują się np. oknami, dociepleniem budynków i całej reszty związanej z domami pasywnymi. Jest to element drzwi, który pozwala na zatrzymanie w budynku bardzo dużej ilości ciepła i co za tym idzie pieniędzy.
Wszystkie nowe rozwiązania, które zostały wymienione są dostępne w drzwiach na firmy Wikęd, dopełniają całości w kwestii oszczędzania na ogrzewaniu i dbałości o środowisko.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2014, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie zrozumieliśmy się. Dobrze świadczy rozwój techologii itp. Nie mówię źle. Tylko z wyborem jest cieżej. Kiedyś nie przykładałem do tego wagi, a teraz muszę się pouczyć tego. Im więcej tym cieżej wybrać. Pewnie jak jedna firma wypuści jakąś nowość, to pojawia się u każdej. Co nie ułatwia wyboru. Jest sens instalować termo jak nie mam okien termo? Mam wprawdzie ocieplone ściany.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 września 2014, 21:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Michalddd napisał: Nie zrozumieliśmy się. Dobrze świadczy rozwój techologii
itp. Nie mówię źle. Tylko z wyborem jest cieżej. Kiedyś
nie przykładałem do tego wagi, a teraz muszę się
pouczyć tego. Im więcej tym ciężej wybrać. Pewnie jak
jedna firma wypuści jakąś nowość, to pojawia się u
każdej. Co nie ułatwia wyboru. Jest sens instalować termo
jak nie mam okien termo? Mam wprawdzie ocieplone ściany.


Oczywiście, że dobre innowacyjne pomysły są chętnie powielane i poprawiane dzięki czemu wszystko tak szybko się rozwija. Wiadomo, że jeśli ktoś na co dzień nie korzysta z danej branży to nie nadąży za zmianami. Na szczęście są takie miejsca ja to forum z którego można się wiele dowiedzieć.
Wracając do tematu i ościeżnicy termo to też jest rozwiązanie stosowane przez innych, np. Wikęd ma ościeżnice TERMO a KMT ma ościeżnicę Energy 60. Prawdopodobnie masz w domu okna z PCV i mimo, że nie są z ościeżnicą ciepłą i tak jest znacznie cieplejsza niż ościeżnica metalowa.
Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać, jeżeli ktoś ma trochę kaski to warto zainwestować w ciepłą ościeżnicę ponieważ każdej zimy oszczędza wiele ciepła i to bez żadnego wysiłku.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2014, 15:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam standardowe okna z pcv. Jaka jest różnica w cenie między ościeznicą termo a zwykłą? Można zobaczyć gdzieś jakieś przekroje?

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2014, 22:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Michaldddd napisał: Mam standardowe okna z pcv. Jaka jest różnica w cenie
między ościeznicą termo a zwykłą? Można zobaczyć
gdzieś jakieś przekroje?


Ościeżnice termo można kupić za dopłatą 680 zł, co do przekroi to są na stronie producenta
11 http://wiked.pl/images/przeszklenia/ocienica_11.jpg
termo http://wiked.pl/images/formularz/o_termo.jpg

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2014, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

czasem wystarczy zmienic zamki na mocniejsze, antywlamaniowe i nie ma potrzeby wtedy wpedzac sie w wieksze koszty. Pogotowie zamkowe http://www.pogotowie-zamkowe-wroclaw.pl/ dobierze odpowiednie zamki, zajmuja sie tez montazem zamkow

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2014, 23:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Michaldddd napisał: Mam standardowe okna z pcv. Jaka jest różnica w cenie
między ościeznicą termo a zwykłą? Można zobaczyć
gdzieś jakieś przekroje?


Nawiązując do przekroi które wcześniej pokazałem to warto zerknąć na nowy katalog, jest kilka ciekawych rozwiązań, nowy próg, nowy kolor drzwi, nowe modele i dostawki. może znajdziesz coś dla siebie http://wiked.pl/images/katalog/katalog%20pols ki%20drzwi%20PAZDZIERNIK.pdf

Oczywiście ościeżnice Termo, 11 i 9 są nadal dostępne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jakie okna wybrać: plastikowe czy drewniane? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukacie wyjątkowych dodatków do okien, to mam małą podpowiedź... Sam kiedyś zamówiłem z tej oferty https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,klamki_do_o...
  • Montaż okien Liczba postów: 87 Grupa: Montujemy o... W kwestii dobrych i solidnych, wytrzymałych okien wysokiej jakości, to warto zwrócić uwagę także na nasze kolekcje które znajdziecie na ODB.com.pl w razie pyta...
  • dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 111 Grupa: Montujemy o... Można szybciej i taniej - np. używając ościeżnicy nakładkowej i nowego pełnowymiarowego skrzydła. Można kupić jakieś no-name z płyty meblowej na allego ale więk...
  • Drzwi balkonowe przesuwane? Liczba postów: 40 Grupa: Montujemy o... Jeśli system podnoszono-przesuwny, to w grę wchodzi tylko Schuco LivIngSlide. Skrzydła poruszają się lekko i niemal bezgłośnie, a system uszczelek zapewnia maks...
  • Drzwi wewnętrzne Liczba postów: 376 Grupa: Montujemy o... Wybierając drzwi do wnętrza warto byłoby nie tylko patrzeć na wygląd, ale również na jakość wykonania. Sam teraz zastanawiam się nad drzwiami do swojego domu i....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 152

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >