Jak udekorować dom przy małej kasie?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

5 grudnia 2014, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak udekorować dom przy małej kasie?
tzn przy dość mocno ograniczonym budżecie?
poszaleć to niestety nie poszaleję.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2014, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Oszczędnie:) hehehe - jak nie masz się z czym rzucać to rób to małymi kroczkami, żeby nie wpasć w długi z powodu dekoracyjek

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2014, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie no ni eprzesadzaj, dekoracje nie są az tak drogie, zeby z tego powodu wpadać w długi

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2014, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam podobne zdanie,zresztą teraz w okresie świąt wiele ciekawych dekoracji możemy przygotować samodzielnie jeśli tylko mamy na to czas oraz ochotę. Podobnie warto poszukać w sklepach internetowych gdzie za mniejsze pieniądze kupisz fajne,ciekawe ozdoby do swojego domu.


www.MeblezKrakowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2014, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że dekorowanie domu może być drogie - wszyscy znamy bajery za 1000 zł, ale to nie znaczy, że trzeba je kupować:)
W sieci można też znaleźć fajne poradniki o oszczędnym dekorowaniu mieszkania, np: http://www.deconova.pl/10-porad-w-dekorowaniu -przy-malym-budzecie.php - warto poczytać i coś z tego dla siebie wyciągnąć:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 grudnia 2014, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z poprzedniczką całkowicie.
Rozsądek i lecimy:)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2014, 17:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na przykład postawiłam na minimalizm połączony z ekonomią. Powiem może co zrobiłam do dużego pokoku. Otóż zrobiłam szafę na zamówienie wnękową: tu można podejrzec: http://komandorszafy.com/ z motywem kwiatowym. Wyszło naprawdę super - mam i ekonomię i design w jednym. Ponadto wstawiłam tam zwykłą kanapę, stolik, półki i dużą lampkę. Jest bardzo przytulnie i miło. Za niewielkie pieniądze.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2014, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejsze, żeby znaleźć sklep w którym masz meble i funkcjonalne i jakoś w miare przystępne cenowo. Ja przeszperałam internet i katalogi różne w poszukiwaniu takiego...znalazłam koniec końców http://meble-wojcik.com/szafy-i-garderoby/ - tak sobie kupiłam tam szafki kuchenne na zamówienie, meble do salonu i pokoju dziecka. Wyszło spoko cenowo

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2014, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, odpowiednie miejsce zakupów jest ważne, ale też czasami się zdarza, że coś wychodzi "spoko cenowo", a potem się okazuje, że się spoko szybko rozlatuje:)
Więc na jakość w stosunku do ceny też trzeba zwracac uwagę.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2015, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Mając niski budżet musimy liczyć się z każdą złotówką,wiec proponuję poszukać dodatków do swojego domu w sklepach internetowych,tutaj znajdziemy ich największy wybór przy jednocześnie niższej cenie,zapraszamy na
www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 45 Grupa: Porady i op... Co do wyboru wysokiej jakości niezawodnych worków na węgiel. To warto zapoznać się z ofertą producenta Le Mar, którzy oferują ich standardowe rozmiary 10 kg i 2...
  • Szafa pod zabudowę Liczba postów: 144 Grupa: Porady i op... Możesz kupić szafę pod zabudowę w tej cenie i jest to ok rozwiązanie jeśli się nie przeprowadzasz, bo te szafy są do jednorazowego montażu. Są ładne i w niskich...
  • Pomnik z aniołem Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... Thank you for your inspiring words, I've learned a lot. We hope you will share more with us! Wishing you a happy time with your family and planet clicker free.
  • Jaki pomysł na sypialnie Liczba postów: 220 Grupa: Porady i op... Szanowny Panie, Przed aplikacją farby gruntowanie jest konieczne. Może Pan do tego wykorzystać grunt szybkoschnący Śnieżka Acryl-Putz GR43 Pro. Grunt zwiąże kur...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 83 Grupa: Porady i op... A Berberis? Sami zauważycie, jaką to daje zmianę, ile przynosi. Mocna poprawa w krótkim czasie. Konsekwencje mogą być duże, ale pozytywne. Porządny system może....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 145

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >