Jak wykończyc drzwi wewnętrzne sosnowe bezsękowe?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

26 listopada 2008, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam pytanko? Jak wykończyć wewnętrzne drzwi sosnowe bezsękowe? Jakiej farby urzyć? Chciałbym żeby były koloru czekoladowego. Czy muszę wykonać jakąś czynność przed rozpoczęciem malowania? Chodzi mi o przecieranie papierem ściernym czy cośw tym stylu? Co powinienem wykonac zanim przystąpię do pracy i jak powinienem wykonac tą pracę? Proszę pomóżcie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2009, 00:58

Zgadzam sie: good 0 bad

1. wyczyścic solidnie przed malowaniem np. delikatnie przelecieć papierem ściernym
2. pomalować.

Jeśli chodzi o kolor i lakier to kiedys porta miała kolor teak teraz to się nazywa sosna cztery podobny tylko torszke jaśnijszy i mniej czekoladowy niz dawniej więc zobacz na drzwiach najpierw.
Te kolor teak dawniejszy uzyskiwano malując drzwi lakirovejcą (składniki osobno) najpierw kolorek do wyschnięcia potem bezbarwny, najlepiej firmy Sickens pozwal zostać słoją na zewnatrz, ladnie to wygłąda Porta i wielu innych producentów uzywało tych lakierów wiele lat więc produkt sprawdzony, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2010, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

No to musisz dokładnie przestrzegać kolejności i wykonywać wszystkie działania bardzo dokładnie. Przygotuj sobie wszystko na spokojnie, wszystkie narzędzia, przeszlifuj drzwi papieram ściernym najlepiej (60tka, odkurz i przetrzyj wilgotna ściereczką, nałóż pierwszą warstwę tworzywa jakim będziesz malował to. Jak już całkiem wyschną to poszlifuj drzwi drobnoziarnistym papierem ściernym (240 ale lepiej by było 400 jak znajdziesz oczywiście), odkurzamy, malujemy drugą warstwę

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 510 Grupa: Montujemy o... Ja znowu Agmarów nie polecę, bo w kategorii drewna może są tanie ale nie mają podejścia do firm typu CAL czy Parmax lub też promowany wszędzie Adezo. Za to wcho...
  • drzwi do mieszkania Liczba postów: 19 Grupa: Montujemy o... Ciekawa rzecz mnie ostatnio spotkała patrząc pod katem w/w tematu ze zdalnym dostępem lub kontrolą dostępu. Dostałem zamówienie na 5 sztuk drzwi z Wikędu do 5 d...
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 491 Grupa: Montujemy o... Użytkownik Gość: Karol87 napisał: zdecydowanie drzwi stalowe! my mamy supertherm 90 i to była super zmiana. Drzwi bardzo dobrze trzymają ciepło i wyglądają supe...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 627 Grupa: Montujemy o... W drewnie jest kilka firm z którymi ciężko konkurować odnośnie jakości np. CAL czy Parmax. Ale są i firmy gdzie ciężko przebić stosunek jakość cena np. Barański...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 882 Grupa: Montujemy o... Jeżeli planujecie wymianę okien, warto odwiedzić stronę Domega. Mają spory wybór, a ekipa jest bardzo pomocna. Tutaj macie namiary na ich stronę https://www.do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 300

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >