Jaka kabina prysznicowa?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  22 23 24 25 26  ▸  ▸▸

7 sierpnia 2016, 21:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie przesadzajmy prysznice otwarte są bardzo fajne, jedyny problem to zamontować dobre odwodnienie liniowe, a to też nie jest problem w silla bez problemu znajdziecie takie bardzo niskie, które można stosować nawet kiedy nie ma zbyt szerokiego stropu więc nawet na piętrze, do tego haczyk, który ułatwia czyszczenie, możliwości jest sporo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 sierpnia 2016, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda,w przypadku kabin otwartych,warto zainwestować przede wszystkim w dobry odpływ liniowy aby całość miała sens. W kwestii wszystkich akcesoriów do wyposażenia,urządzenia łazienki to warto zerknąć także do naszego studia www.Vocco.pl gdzie wybór jest naprawdę szeroki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2016, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

W dobrych sklepach, jak REA spokojnie można kupić kabina prysznicowa 80x80 która jest po prostu uniwersalna i pasuje do wszystkich łazienek.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2016, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem wybór kabiny prysznicowej to przede wszystkim kwestia budżetu jaki posiadamy na ten cel, a dwa samych wymiarów łazienki bo przecież jeżeli jest ona mała to trudno dać tam dużą i szeroka kabinę.

HaDwao.net

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2016, 20:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli poszukujesz przestronnej i dobrej kabiny prysznicowej, to mogę polecić Ci sklep, w którym ja sam kupowałem: http://tanaro.pl/c/34/-kabiny-prysznicowe-kab iny-i-drzwi-prysznicowe-.html . Mają tam różnorodne kabiny: prostokątne, półokrągłe i wiele innych. Do tego można również wybierać w ich rozmiarach i kolorach szkła.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2016, 16:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja przeglądałem ostatnio ofertę w kabiny prysznicowe wodzisław śląski i moim zdaniem ofertę mają dosyć ciekawą. Jeśli chcecie, to możecie przejrzeć sobie dostępną tutaj ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2016, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się bardzo podobają bez brodzika, jednak wtedy koszty inwestycji sa na pewno wyższe. Dodatkowo wolałem wstawić kabine prysznicową jedną większa niż wanna + malutka kabina.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2016, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Wejdź sobie na stronę sklepu: http://sanitbuy.pl/ - mają tam świetnie przygotowana ofertę dla średniej klasy lub wysokiej klasy łazienek, WC, kuchni. Kupowałem w zeszłym roku przy okazji remontu i byłem zachwycony obsługą, szybkością wysyłki towarów, tym jak produkt był zabezpieczony. Solidna firma, a wybór jest ogromny.

Ten post był edytowany przez Herbert dnia: 6 grudnia 2016, 12:58
Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2016, 16:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzisiaj wybór tego typu produktów na naszym rynku jest naprawdę duży. Przy czym nie osobiście bardzo do gustu przypadły propozycje, jakie można znaleźć w ofercie http://megalazienki.pl/kabiny-prysznicowe/m27 . Przy czym mamy tutaj do wyboru wiele kabin o ciekawej stylistyce i jestem przekonana, że będą świetnie prezentowały się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych łazienkach.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2016, 18:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie warto potraktować kabinę jako inwestycję nie wydatek. Ja mam sporą łązienkę i z bloczków mąż zrobił ścianki, a drzwi zamawialiśmy właśnie na zamówienie w Vetro, wspomniał ktoś wyżej o nich. Jestem zadowolona z tego, że nie kupiliśmy za tysiaka kabiny w jakiejś sieciówce, tylko zrobiliśmy ścianki + drzwi, to o wiele bardziej funkjonalne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  22 23 24 25 26  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 313 Grupa: Porady i op... Firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie instalacji klimatyzacji oraz pomp ciepła powietrze-woda jest https://klima-pro.pl/klimatyzacja-slupsk /
  • Jak założyć firmę budowlaną? Liczba postów: 38 Grupa: Porady i op... Prosze pamiętać także o bezpieczeństwie bhp, czyli odpowiedniej odzieży: https://www.hotelpergamin.pl/odziez-bhp- dobra-odziez-to-bezpieczenstwo/
  • płytki w salonie?? Liczba postów: 133 Grupa: Porady i op... Użytkownik Gość: Natashukn59 napisał: Rewolucyjna aktualizacja oprogramowania SEO / SMM "XRumer 19.0 + XEvil 5.0": captcha rejestrowanie Google (ReCaptcha-2 i....
  • Jaki kupić materac do łóżka w sypialni ?? Liczba postów: 820 Grupa: Porady i op... Dokładnie. Każdy jest przeciez inny i ma inne preferencje jeśli chodzi o wybór materaca. Dla jednej osoby jakiś model będzie za miękki, a dla kogoś innego, będz...
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 45 Grupa: Porady i op... Co do wyboru wysokiej jakości niezawodnych worków na węgiel. To warto zapoznać się z ofertą producenta Le Mar, którzy oferują ich standardowe rozmiary 10 kg i 2...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19350 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 127

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >