Jaka kabina prysznicowa?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

12 września 2013, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Półokrągłe dają trochę więcej wygody podczas wchodzenia i wychodzenia z niej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2013, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum. Jeżeli chodzi o wybór kabiny prysznicowej,to warto zajrzec na www.Victori.pl gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, a miła i fachowa obsługa zawsze chętnie doradzi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 października 2013, 20:17

Zgadzam sie: good 0 bad

A może coś takiego? Niesztampowego i oryginalnego, a jednocześnie praktycznego. www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2013, 23:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiscie wszystko zalezy od gustu. Ja preferuje rozwiazania praktyczne. Lubie oryginalne wzornictwo, ale w przypadku kabiny zwrocilbym uwage przede wszystkim na jakosc i technologie wykonania.

Niestety w przeciwienstwie do wanny, ktora jest monolitem, kabina prysznicowa posiada ruchome elementy, ktore moga sie wyrobic. Polecam tez znalezc sprawdzonego fachowca, w przypadku kabin prysznicowych bardzo wazne jest, zeby calosc zostala dobrze zamontowana.

Sam kupilem niedawno http://www.sanitbuy.pl/ravak/kabina_ravak_supernova_skkp6_90 cm_polokragla-3207010011,18145-pr-1 i bardzo sobie chwale :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2013, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja proponuje półokrągłe kabiny prysznicowe razem z brodzikiem,to rozwiązaniem uważam za najlepsze,chociaż jak wiadomo wszystko zależy od naszego budżetu orz metrazu łazienki.


www.MagicAndStyle.com

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2013, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrym wyborem będzie tutaj
http://massi.pl/kategoria/produkty/kabiny/kabiny-kabiny/

jak Ci się podoba?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2013, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak już wcześnej pisałem, przed remontem wspólnie z rodziną przejrzeliśmy wiele firm od kabin i na pewno Sanplast ma bardzo bogatą ofertę - półokrągłe, kwadratowe, prostokątne, pięciokątne a nawet okrągłe. Polecam udać się na ich stronę - http://www.sanplast.pl/ - i zobaczyć samemu :) Mamy taką półokrągłą z serii Prestige i jesteśmy bardzo zadowoleni, tak więc serdecznie polecamy :)

Ten post był edytowany przez adrian_na84 dnia: 30 października 2013, 10:43
Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2013, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Kurcze naprawde bardziej Wam się podobają standardowe prysznice i brodziki, niż nowoczesne rozwiązania , takie jak tafla szkła i brodzik wymurowany z płytek chociażby, taki jak na poniższych fotkach? www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2013, 09:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ścianka ze szkła hartowanego to nowość jaką widziałam jako alternatywę dla tradycyjnej kabiny lub drzwi prysznicowych. Nie orientuję się jednak jak wygląda to cenowo.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2013, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Kabina prysznicowa powinna nam służyć latami, więc lepiej jest zainwestować trochę więcej pieniędzy i zdecydować się na solidną markę, niż przyoszczędzić i kupić "chińszczyznę", która zniszczy się po kilku miesiącach. Ja mam prostą, tradycyjną, kwadratową kabinę z Sanplastu. Jej uniwersalny desing sprawia, że pasuje do każdej łazienki. Poza tym drzwi wygodnie się przesuwają, co jest dla mnie ważne, bo korzystam z prysznica bardzo często i "na szybko".

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 313 Grupa: Porady i op... Firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie instalacji klimatyzacji oraz pomp ciepła powietrze-woda jest https://klima-pro.pl/klimatyzacja-slupsk /
  • Jak założyć firmę budowlaną? Liczba postów: 38 Grupa: Porady i op... Prosze pamiętać także o bezpieczeństwie bhp, czyli odpowiedniej odzieży: https://www.hotelpergamin.pl/odziez-bhp- dobra-odziez-to-bezpieczenstwo/
  • płytki w salonie?? Liczba postów: 133 Grupa: Porady i op... Użytkownik Gość: Natashukn59 napisał: Rewolucyjna aktualizacja oprogramowania SEO / SMM "XRumer 19.0 + XEvil 5.0": captcha rejestrowanie Google (ReCaptcha-2 i....
  • Jaki kupić materac do łóżka w sypialni ?? Liczba postów: 820 Grupa: Porady i op... Dokładnie. Każdy jest przeciez inny i ma inne preferencje jeśli chodzi o wybór materaca. Dla jednej osoby jakiś model będzie za miękki, a dla kogoś innego, będz...
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 45 Grupa: Porady i op... Co do wyboru wysokiej jakości niezawodnych worków na węgiel. To warto zapoznać się z ofertą producenta Le Mar, którzy oferują ich standardowe rozmiary 10 kg i 2...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 134

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >