Jaka pompa ciepła?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

24 maja 2012, 23:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajne zestawy ogrzewania zintegrowanego z pompa ciepła ma Ulrich.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 czerwca 2012, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Zachwalacie tutaj pompy ciepła Eltron, a możecie coś o nich więcej powiedzieć? Jak wyglądają u nich koszty instalacji? Używacie?
Przeglądam sobie pompy różnych firm najbardziej spodobały mi się z wyglądy pompy Galmetu i Dimplexa. Jest ktoś w stanie coś więcej o nich powiedzieć?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lipca 2012, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
ja bardzo serdecznie polecam pompy Vikersonn. Nie wygląd jest tu najistotniejszy, a koszt całego projektu, profesjonalna obsługa na każdym etapie projektu, oraz dożywtoni serwis.
Dodatkowo pompy ciepła są aktualnie bardzo mocno dofinansowywane przez samorządy gmin i powiatów ( nawet do 50%). Po szczegóły zapraszam na stronę firmy Vikersonn, gdzie można uzyskać wszelkie niezbędne informacje dotyczące dotacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2012, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Pompa ciepła to całkiem ciekawe i energooszczędne rozwiązanie. Fajna alternatywa dla ogrzewania wody np. gazem. Ważne, żeby cała instalacja była wykonana solidnie, oraz serwis, tak jak pisze Tomy, jest bardzo istotną sprawą. Na stronie Makrotermu można znaleźć tego typu produkty. Oprócz tego różne inne, energooszczędne systemy ogrzewania dla domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2012, 19:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim taka inwestycja na początek jest bardzo kosztowna,ale daje nam niezależność,spokój i spłaca się przez lata. Moim zdaniem również warto się nad tym zastanowić

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2012, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Przeglądam pompy, o których wspomniał demono70 i są dobre, tylko bardzo drogie. Szukam czegoś w miarę taniego, nie musi to być jakiś cud techniki. Sprawdzałem ofertę Wasser Mana i najbardziej przekonuje mnie pompa ciepła Sofath. Z tego, co widzę, to bez problemu można je dostać w Wielkopolsce i na Lubelszczyźnie. Jakie macie doświadczenia z tymi pompami?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2012, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak to racja, taka pompa działa elektrycznie i jest całkowicie zautomatyzowana, tak więc nie musisz martwić sie jej obsługą :) Polecam w związku z tym konkurs, gdzie ciekawym sposobem można taką pompę wygrać :) http://www.nuos.aristonheating.pl/konkurs-wygraj-pompe-ciepl a-Ariston-Nuos.php

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2012, 06:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
przeczytałem tutaj ciekawą dyskusję na temat pomp ciepła. Wstępnie jestem zdecydowany na montaż - mam taki pomysł, nie wiem jeszcze nic w szczegółach -ceny, firmy, montaż. Zastanawiam się nad cenami samego urządzenia z tej strony http://pompy-ciepla-ceny.pl/, te ceny wyglądają dość przyjaźnie, czy są realne? Gdzieś w necie znalazłem pompę za 6 tys, ale ona chyba nie do końca zdaje egzamin przy co i cwu...?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2012, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukaj na kilku stronach,porównaj ceny i wtedy będziesz miał pełen ogląd. Inwestycja w pompę ciepłą jest opłacalna,jednak nie zwraca się od razu,raczej po latach.


www.Kociol.net

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2012, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Firma vikerson na http://www.pompy-ciepla-ceny.pl reklamuje swoje produkty oczerniając innych producentów, nie lubię tego.To nie jest ok.
Ja jestem laikiem jeżeli chodzi o systemy grzewcze. wszystkiego co chciałem się dowiedzieć o pompach ciepła przeczytałem na www.pompyciepla.com i złożyłem formularz. Przyjechał do mnie inżynier przedstawił ofertę. Innych firm oferty także mam. Teraz się zastanawiam nad wyborem. Mam duży dom, często mnie nie ma, chciałbym aby modernizacja przebiegła pomyślnie. kolega zapłacił producetowi pomp ciepła nateo i wszystko ok. są troche drodzy ale szybko zakończyli całą inwestycje a on się niczym nie martwił. Wszystko zrobili inżynierowie z nateo. ja też chyba wezmę system grzewczy nateo.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • ogrzewanie podłogowe Liczba postów: 239 Grupa: Robimy inst... W temacie ogrzewania podłogowego warto ufać profesjonalistom. Na internecie i różnych forach czytałem wielokrotnie, że takie ogrzewanie się często psuje. Ale to...
  • jakie ogrzewanie ? Liczba postów: 791 Grupa: Robimy inst... Zalet ogrzewania podłogowego jest mnóstwo. Równomierne ogrzewanie: Zapewnia ciepło od podłogi do sufitu, eliminując zimne zakątki. Efektywność energetyczna: Ni...
  • Instalacje centralnego ogrzewania Myślenice Liczba postów: 4 Grupa: Robimy inst... Wprowadzenie automatycznej regulacji krzywej grzewczej w nowoczesnych systemach ogrzewania pozwala na dynamiczne dostosowanie temperatury w zależności od zmian....
  • Jakie bakterie do szamba Liczba postów: 36 Grupa: Robimy inst... W takim razie możesz sprawdzić produkty marki Biofos https://sklepinco.pl/marka/biofos/ to nie tylko skuteczność, ale również dbałość o ekologiczną stronę. Dzię...
  • Jaki wybrać kocioł? Liczba postów: 31 Grupa: Robimy inst... Jaki kocioł gazowy? Co polecacie dom 110 m2, dwie łazienki (w jednej wanna a w drugiej prysznic), kuchnia... Chciałabym żeby ciepła woda była dostępna non stop....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19339 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 201

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >