Jaka pompa ciepła?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

7 sierpnia 2013, 22:50

Zgadzam sie: good 0 bad

jak dla mnie powinieneś skorzystać z oferty firmy Instalpomp, ponieważ mają bardzo dobrą renomę i korzystne ceny ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 sierpnia 2013, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Instalpomp to bardzo renomowana firma. Wystarczy spojrzeć na ich realizacje. Powinno się na nich zwracać uwagę przy pomyśle z pompami ciepła.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2013, 16:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto się zwrócić do firmy z bogatym doświadczenie, która potrafi się wykazać innymi inwestycjami. Apclima z Wrocławia ma na swojej stronie dokładnie pokazane, gdzie wykonali zlecenie. To na pewno zwiększa ich wiarygodność, szczgólnie,ze taka pompa ciepła to spory koszt.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2013, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mam dobre doświadczenia z firmą Apclima. Mogłem liczyć na pełen profesjonalizm z ich strony oraz fachowe doradztwo.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2013, 17:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę osobiście polecić firmę Skandia Group Polska/ Eko Pompa Ciepła z województwa mazowieckiego. Ta firma oferuje szwedzkie pompy ciepła Nibe ( bardzo dobra jakość :))
Muszę przyznać, że oferta tej firmy była bardzo zadowalająca, zawierała dość niskie koszty w porównaniu z innymi ofertami które uzyskałam od innych firm.
Współpraca znakomita, szybki kontakt i solidne wykonanie mojego zlecenia.

Wystarczy, że złożysz zapytanie na http://www.ekopompaciepla.pl/?page_id=15 i dostaniesz ofertę.

Pozdrawiam :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 października 2013, 16:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja akurat nie znam tej firmy,ale poczekajmy na dalsze opinie ze strony Użytkowników na forum,może któraś z nich będzie pozytywna:) Zapraszam takze na www.Kociol.net

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2013, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

ja zamontowałem w swoim domu i już widzę dużą różnice w kosztach, ja zdałem się na fachowców i wszystko wykonała mi firma http://www.instal-kempa.pl/ - jeżeli się zdecydujecie to polecam ich usługi i wszystko fachowo i sprawnie, samemu za montaż lepiej się nie brać!

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2013, 00:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam viessmann i uważam, że naprawdę daje rade. Co prawda nie była to tania inwestycja, ale myślę, że z czasem mi to się opłaci. Nie jest to, też łatwo dostać, ale na szczęście mamy we Wrocławiu salon 3e-heating i oni idealni dobrali urządzenie do moich potrzeb.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2013, 21:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak pompa działa na żywo zobacz

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2014, 23:14

Zgadzam sie: good 0 bad

duzy wybor masz w Jaku http://www.jak2002.pl/oferta/pompy-ciepla . Poza tym warto pogadac tez juz z doswiadczonym specjalista, aby dobral odpowiedni typ do twojego domu

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • ogrzewanie podłogowe Liczba postów: 239 Grupa: Robimy inst... W temacie ogrzewania podłogowego warto ufać profesjonalistom. Na internecie i różnych forach czytałem wielokrotnie, że takie ogrzewanie się często psuje. Ale to...
  • jakie ogrzewanie ? Liczba postów: 791 Grupa: Robimy inst... Zalet ogrzewania podłogowego jest mnóstwo. Równomierne ogrzewanie: Zapewnia ciepło od podłogi do sufitu, eliminując zimne zakątki. Efektywność energetyczna: Ni...
  • Instalacje centralnego ogrzewania Myślenice Liczba postów: 4 Grupa: Robimy inst... Wprowadzenie automatycznej regulacji krzywej grzewczej w nowoczesnych systemach ogrzewania pozwala na dynamiczne dostosowanie temperatury w zależności od zmian....
  • Jakie bakterie do szamba Liczba postów: 36 Grupa: Robimy inst... W takim razie możesz sprawdzić produkty marki Biofos https://sklepinco.pl/marka/biofos/ to nie tylko skuteczność, ale również dbałość o ekologiczną stronę. Dzię...
  • Jaki wybrać kocioł? Liczba postów: 31 Grupa: Robimy inst... Jaki kocioł gazowy? Co polecacie dom 110 m2, dwie łazienki (w jednej wanna a w drugiej prysznic), kuchnia... Chciałabym żeby ciepła woda była dostępna non stop....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19339 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >