Jaką wannę najlepiej wybrać do małej łazienki?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

23 października 2009, 00:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Proszę powiedzieć żonie, że w pomieszczeniu obok. Powinno być tam coś w rodzaju dużej, białej miski z klapą :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 grudnia 2009, 17:48

Zgadzam sie: good 0 bad

chciałabym mieć taki problem, niestety cały mój dom ma 30m2. i jakoś żyję:) Mam prysznic. A Pani może sobie na środku wielką wannę postawić. Myślę, że nawet taką, o jakiej ja nawet nie mogę pomarzyć: dostępna w max-flizie seria ruben.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 grudnia 2009, 17:50

Zgadzam sie: good 0 bad

jeszcze raz zdjęcie

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2010, 22:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Super pomysły i doradztwo.Firma z Krakowa.Odpowiadaja na e-mail i to bardzo konkretnie. Mi pomogli. http://www.fhuvertigo.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2010, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

wow! ale kobyła. Co za wanna. Niestety chyba do salonu by mi się tylko zmieściła:(

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2010, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

No wiesz, nie trzeba zawsze rezygnować z czegoś "ekstra". Do mniejszej łazienki wybierz "ekstra" prysznic, np. z głębszym brodzikiem i wyprofilowanym siedziskiem: /venecjahedrojet90.jpg. Mnie się zmieściła kabinka 90cmx90cm.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2010, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

To jest brodzik, a nie wanna?! A nie masz gdzieś zdjęcia, jak to wygląda z kabiną, chętnie bym zobaczył. Fajna sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2010, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jej! Waldek a nie lepiej żebyś sobie kliknął na tego jpga i znalazł stronę z której pochodzi i sam odnalazł interesującą Cię kabinę?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2010, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

To żaden problem. Ja mam już te zdjęcia zgrane na dysku, bo sama mam taką kabinę w domu. To jest dobra alternatywa, jak ktoś nie chce się rozstać z wanną:)


Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2010, 13:40

Zgadzam sie: good 0 bad

dzięki za podpowiedź. To jest pomysł na wykorzystanie niewielkiej przestrzeni. I gdzie takie coś można dostać?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 139

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >