Jaka forma ogrzewania

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

21 sierpnia 2014, 21:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam olejowe ogrzewanie, bardzo sobioe chwalę. plus w domu grzejniki Kermi nawiasem mówiąc świetne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2014, 22:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Długo się zastanawialiśmy jaki piec wybrać, w końcu [http://line-poznan.pl/]hydraulik[/], który kładł nam instalację centralnego ogrzewania nakierował nas na pellet. Jako wspomaganie kominek z rozprowadzeniem grawitacyjnym. O ile piec na pellet - dobra rzecz, w miarę tanio, oszczędnie, to kominek z grawitacją - pomyłka, wszędzie kurz, a na wylotach czarno już po jednym sezonie od malowania. Teraz zdecydowalibyśmy się na płaszcz wodny.

Ten post był edytowany przez Beata111 dnia: 3 marca 2015, 11:13
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 sierpnia 2014, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

ja tez mam ekogroszek, ale musiałem jeszcze wyminić rury w systemie kominowym na takie coś [http://www.checz.pl/oferta.html] bo poprzednie były już do niczego.

Ten post był edytowany przez Beata111 dnia: 3 marca 2015, 11:14
Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2014, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

W tej chwili dla nowo powstających budynków wskazane jest montowanie Pomp Ciepła. Takie inwestycje mają już bardzo dobrą izolację oraz najczęściej podłogówkę, co powoduje, że nie potrzeba ogrzewania wysokotemperaturowego.

Link zrobiony przez renomowaną firmę przedstawiający koszty ogrzewania domu 140m2 różnymi paliwami [http://www.elektrocal.pl/image/referencje/ogrzewanie/wykres -porownania-kosztow-co-i-cwu-2011-05.gif]

Ten post był edytowany przez Beata111 dnia: 3 marca 2015, 11:14
Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2014, 20:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie oszukujmy się, to są bardzo wysokie koszty i przeciętnego kowalskiego nie stać na takie ogrzewanie, zwłaszcza w świeżo wybudowanym domu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2014, 17:06

Zgadzam sie: good 0 bad

a czy przeciętnego kowalskiego stać na płacenie rachunków na poziomie tych, które generuje ogrzewanie gazowe chociażby? tak to z nami jest, że zamiast zainwestować raz a porządnie i potem oszczędzać, to liczmy koszt inwestycji na dziś dzień i wybieramy to co tansze..

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2014, 20:28

Zgadzam sie: good 0 bad

przemek986 masz racje, ale to jest zwiazane z naszymi zarobkami oraz uwarunkowaniami stworzonymi przez caly zeszly wiek... dopiero teraz musimy sie tego sami uczyc ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2014, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik zuzanQa napisał: Ja mam olejowe ogrzewanie, bardzo sobioe chwalę. plus w
domu grzejniki Kermi nawiasem mówiąc świetne


Fakt grzejniki Kermi są świetne ja też mam w domu płytowe z technologią x-2.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2014, 17:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik mickow69 napisał: przemek986 masz racje, ale to jest zwiazane z naszymi
zarobkami oraz uwarunkowaniami stworzonymi przez caly zeszly
wiek... dopiero teraz musimy sie tego sami uczyc ;)


zarobki w polsce fakttycznie mogą być przeszkądą, ale na szczęście można złapać dofinansowanie np na odnawialne źródła energii jak geotermalna czy solarna. proszę - http://vikersonn.pl/dotacja

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2014, 09:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Maraska i jak Ci się sprawdzają te grzejniki Kermi? Sporo można zaoszczędzić?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • ogrzewanie podłogowe Liczba postów: 239 Grupa: Robimy inst... W temacie ogrzewania podłogowego warto ufać profesjonalistom. Na internecie i różnych forach czytałem wielokrotnie, że takie ogrzewanie się często psuje. Ale to...
  • jakie ogrzewanie ? Liczba postów: 791 Grupa: Robimy inst... Zalet ogrzewania podłogowego jest mnóstwo. Równomierne ogrzewanie: Zapewnia ciepło od podłogi do sufitu, eliminując zimne zakątki. Efektywność energetyczna: Ni...
  • Instalacje centralnego ogrzewania Myślenice Liczba postów: 4 Grupa: Robimy inst... Wprowadzenie automatycznej regulacji krzywej grzewczej w nowoczesnych systemach ogrzewania pozwala na dynamiczne dostosowanie temperatury w zależności od zmian....
  • Jakie bakterie do szamba Liczba postów: 36 Grupa: Robimy inst... W takim razie możesz sprawdzić produkty marki Biofos https://sklepinco.pl/marka/biofos/ to nie tylko skuteczność, ale również dbałość o ekologiczną stronę. Dzię...
  • Jaki wybrać kocioł? Liczba postów: 31 Grupa: Robimy inst... Jaki kocioł gazowy? Co polecacie dom 110 m2, dwie łazienki (w jednej wanna a w drugiej prysznic), kuchnia... Chciałabym żeby ciepła woda była dostępna non stop....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 113

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >