Jaka kabina prysznicowa?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

16 lipca 2013, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam Sanplast. Miałam problem z niewymiarową łazienką, ale poradziłam sobie robiąc kabinę walk in. Od Sanplastu mam tylko drzwi do niej, ale naprawdę mają tak szeroki wybór, że do każdej łazienki i na każdą kieszeń można coś dopasować. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lipca 2013, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam, że szukając wanny bądź prysznica należy zwrócić uwagę na firmę SANPLAST, mają bardzo duży wybór, jak zauważył jeden z moich przedmówców. Są wykonane z dobrych materiałów, a ceny są adekwatne do ich jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2013, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

A znacie jakieś rozwiązania, które pomogą ograniczyć mycie kabiny? Te zacieki i osady mnie wykoncza...

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2013, 00:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik 1lazienka_pl napisał: co sądzisz o takiej kabinie

http://www.1lazienka.pl/aquaform-glass-5-kabina-polokragla-
80-100-06360.html

cena względem jakości jest naprawdę atrakcyjna.


Sądzę, żę to dobry wybór, gdyż ja złych wyborów nie czynię. Mam i polecam. Pytania?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2013, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

A co z brodzikiem? Standard akryl, czy może coś nowocześniejszego i wymurowany np. z płytek? www.decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2013, 21:08

Zgadzam sie: good 0 bad

My potrzebujemy kabinę z miejscem do siedzenia , trochę szerszą niż standardowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2013, 21:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Materiałów jest bez liku, choć przy niektórych jednak zwrócić warto uwagę i się zastanowić, czy kupować w markecie. www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2013, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę, że poprzednicy wypowiadali się dużo o produktach Sanplastu, więc może pomożecie mi w wyborze nowej kabiny prysznicowej, które ma ta firma w swojej bogatej ofercie.
Właśnie urządzam łazienkę i zastanawiam się na wyborem kabiny, ale nie potrafię się zdecydować :)
Możecie powiedzieć mi coś więcej o tych produktach lub zaproponujecie jakiś model? :D

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2013, 22:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Może nie tradycyjna kabina, a tafla szkła i brodzik wymurowany z płytek?
www.decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2013, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

A mi ostatnio bardzo podobają sie półokrągłe kabiny prysznicowe,uważam że fajnie się prezentują i można dopasować je niemal do każdej łazienki.


www.Ekolight.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 313 Grupa: Porady i op... Firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie instalacji klimatyzacji oraz pomp ciepła powietrze-woda jest https://klima-pro.pl/klimatyzacja-slupsk /
  • Jak założyć firmę budowlaną? Liczba postów: 38 Grupa: Porady i op... Prosze pamiętać także o bezpieczeństwie bhp, czyli odpowiedniej odzieży: https://www.hotelpergamin.pl/odziez-bhp- dobra-odziez-to-bezpieczenstwo/
  • płytki w salonie?? Liczba postów: 133 Grupa: Porady i op... Użytkownik Gość: Natashukn59 napisał: Rewolucyjna aktualizacja oprogramowania SEO / SMM "XRumer 19.0 + XEvil 5.0": captcha rejestrowanie Google (ReCaptcha-2 i....
  • Jaki kupić materac do łóżka w sypialni ?? Liczba postów: 820 Grupa: Porady i op... Dokładnie. Każdy jest przeciez inny i ma inne preferencje jeśli chodzi o wybór materaca. Dla jednej osoby jakiś model będzie za miękki, a dla kogoś innego, będz...
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 45 Grupa: Porady i op... Co do wyboru wysokiej jakości niezawodnych worków na węgiel. To warto zapoznać się z ofertą producenta Le Mar, którzy oferują ich standardowe rozmiary 10 kg i 2...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 185

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >