Jaka maszyne geotechniczna kupic

« Powrót do grupy: Robimy fundament

22 czerwca 2009, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam

Jestem zainteresowany zakupem maszyny geotechnicznej do mikropali i jet groutingu tylko nie wiem jaka wybrać czy jest ktoś w stanie doradzić ??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 grudnia 2023, 04:38

Zgadzam sie: good 0 bad

There are occasions when various configuration files can be used to make changes to particular parameters that are not related to the game. Investigate the possibility of making modifications directly within the game's configuration files, which are typically found in the directory where the game was installed. run 3

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • izolacja fundamentow Liczba postów: 82 Grupa: Robimy fund... Jeżeli szukacie sprawdzonej firmy, która zajmuje się izolacją natryskową pianką poliuretynową, to polecam Wam sprawdzic stronę http://www.izolacje-polimocznikow...
  • płyta fundamentowa Liczba postów: 35 Grupa: Robimy fund... Cena/jakość/nakład pracy - najkorzystniej u nas bloczek zalewowy, ława jak w projekcie 35x70 i 4 warstwy bloczka. W projekcie miałem 2.8t stali w monolicie ale...
  • POMPY CIEPŁA Liczba postów: 124 Grupa: Robimy fund... Jak potrzebne są nowoczesne rozwiązania to najlepiej zlecić to specjalistom bo oni wiedzą jak dobrać i wykonać wydajne instalacje. Jeśli stawiasz na fotowoltaik...
  • Praca w Niemczech - rekrutacja Liczba postów: 21 Grupa: Robimy fund... Praca w Niemczech to bardzo opłacalny interes. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią ofertę. W tym z pewnością pomoże Wam wiedza, którą znajdziecie w poradniku na st...
  • Fundamenty a badania geofizyczne Liczba postów: 7 Grupa: Robimy fund... Odziedziczyłem działkę po dziadkach i chcę zbudować dom ale zanim ruszę z robotą potrzebuję porady. Czy zanim zaczną wylewać fundamenty powinienem zlecić badani...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 144

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >